Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy olyan autoba, be lehet...

Egy olyan autoba, be lehet utolag epiteni a tolato kamerat, amelyikben nincs monitor?

Figyelt kérdés

Egy 2014 es autorol van szo.Szezonrok vannak elol, hatul, de szeretnek tolato kamerat. Az nem megoldhato, hogy a muszerfalon levo kis monitoron jelenjen meg a kep?

Vagy a jelenlegi radio helyere vmi multimedias, gps-es keszuleket kene tegyek es azt osszekotni a kameraval?


2020. dec. 30. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet tudni a konkrét autó tipust...?
2020. dec. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Opel meriva
2020. dec. 30. 03:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, be lehet. Lelövöm a poént, Merivához kapni gyári kinézetűt is: [link]


Egyébként autókban standard a fejegység, ha 2DIN akkor sima az ügy, lehet kapni ezerféle fejegységet (én egy tizesért vettem Aliexpressről, nem Androidosat), 1DIN esetén is lehet venni olyat aminél a képernyő kicsúszik, és egyébként lehet teljesen különálló kis monitort venni amit felapplikálsz a műszerfalra. A kamera meg vagy beépítős, vagy rendszámtáblásat veszel. Nekem utóbbi van. Látószögre figyelj, nagy legyen, különben szart sem ér!


Nekem volt fejegység 10k, kamera 6k, beépítés 10k.

2020. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Majd megbaratkozom a google-el, aztan utana olvasok kicsit. Ugy tunik maga a berendezes nem olyan draga, de vajon mennyibe kerulhet beletetetni? en nem hiszem, hogy be mernem vallalni a beszerelest.
2020. dec. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10ezerért húzták végig a kamerakábelt hátsó rendszámtól fejegységig, de azt én magam tettem be. Ha azt is más csinálja, szerintem össz. 20ezerből ki kell jönni. Ez persze attól is függ kihez viszed. Elsőnek 25ezres árat mondtak, majd a második helyen 10ezret. Ott is profin megcsinálták.
2020. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. Akkor az sem olyan veszes.

Nekem talan az a megoldas jobban bejon, amikor a visszapillanto tukorben latom a kamerakepet.

2020. dec. 31. 16:56
 7/7 anonim válasza:
6/6 Nekem a visszapillantóra pattintható tükörben van a monitor egy a gond vele halvány a kép . A garázsba való tolatáskor amikor már árnyékban van a tükör tökéletesen látszik a tolató kamera előtti rész .De addig nagyon halvány a tükörben lévő monitor képe . Én most próbálkozom egy külön monitorral tolató kamerával . Az én gondom meg az hogy amit most vettem a szerelővel azon hezitálunk hogy a monitort hová lehetne tenni nincs szabad fellet 2000 ben gyártott VW Bora .A hozzá kapott kamera meg az antennája miatt nem fér sehová csak ha nagyon ki álla karosszériából . Most át alakítóval megpróbáljuk a mostani kamera vezetékét a tükörből a most vett monitorba kötni . Ha nem jön be akkor kidobtam a most vásárolt szettet mert ha vissza küldöm lehet hogy a posta költséget is veszítem ha nem küldik vissza az árát .A tanácsom hogy először egy kocsiban lévő tükör monitor képét vásárlás előtt megnézni ha lát olyan kocsit .
2023. jún. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!