Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kék legyen a motorom?

Smitwesson kérdése:

Milyen kék legyen a motorom?

Figyelt kérdés

Le fogom fényeztetni a motoromat MZ ETZ 125 tank és a két dekli eléggé ütött-kopott. A forgalmiban kék van, ugyhogy kék lesz csak még nem sikerült eldöntrni, hogy milyen kék. Matt vagy selyem, magasfényű, metál vagy mi?

Milyen legyen?



2014. febr. 24. 20:13
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem sötètkèk matt vagy metál vagy gyári kèk :) de ez saját vèlemèny, mindenkinek más tetszik :/
2014. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Matt világoskék? Fehér vagy ezüst márkajelzéssel?
2014. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Vagy a gyári árnyalatú kék, metálban :)
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szelepke ***** válasza:

Strandkorlátkék legyen,selyemfényű.

Hagy hagyd meg a gyári bilikéket.

2014. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pantone színskálában elég sok kék van, én ezek közül választanék egyet. Mindenképpen metál változatban.


PMS 2728

PMS 286

PMS 293

PMS 2935

PMS 3005

2014. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

először is köszönöm a válaszokat!

Másodszor a strankorlát kék annyira nem teccik selyemfényben csak teddymetálban de azért köszönöm igazán építő volt a válaszod :)

Harmadszor meg az a sok betű és szám kombináció nem árúlt el sok mindent de a gugli a barátom és mutatott színeket, ezt igazán köszönöm! Ja a gyári bilikék bukó mert ez gyári narancs és ez lett lefújva BKV buszkékre. Annyira buszkék, hogy mikor felszálok rá mindig bűntudatom támad mert nem lyukasztottam.

2014. febr. 25. 18:49
 7/7 szelepke ***** válasza:

Metál szerintem elég c*gányos lenne egy Mz-n,dehát tetudod..

Én visszatenném gyári állapotra.Csak ne ecsettel fújd xD

2014. febr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!