Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Corolla E11 1999...

A Toyota Corolla E11 1999 milyen autó, ezek már youngtimer kategóriába esnek? Napi használatra jók még?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát a 21 év az 21 év. Nem azt mondom hogy 100% hogy lesz velük baj, de nagy eséllyel lesz, mindig elő fog jönni valami nyűg rajtuk.
2020. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Youngtimer 30 évtől van, oldtimer meg 40. A 21-22 az sehol sincs még. Az ország jelentős része még ilyen korú autókban ücsörög, sajnos. Ha jó állapotút fogsz ki akkor jó napi használatra.
2020. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

"Az ország jelentős része még ilyen korú autókban ücsörög, sajnos."


Adsz jobbra pénzt? Könnyű a magas lóról.

2020. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miből sikerült levonni, hogy én ezzel magas lovon ülök és drága autóm van, de te biztosan túl frusztrált vagy a mai naphoz, pihend ki magad.
2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 itthon nem létezik youngtimer fogalom, oldtimer meg 30 betöltött évtől van. a YT amúgy 20-25 év szokott lenni.
2020. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy tucat Corolla, még ha kor alapján oda sorolható is, nem lesz klasszikus youngtimer.


Sajnos nálunk sokan youngtimer korú autót használnak, mert ennyire utja. Ahogy előttem is írták

2020. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen autóm van. A-ból B-be menni jó, de ha van több pénzed, akkor inkább E12 Corollát vegyél. Én 300-ért vettem és egyből költöttem rá 350-et, és még lenne mit csinálni rajta. Eszi az olajat, hidegen rángat, erőtlen ha meg van pakolva(gondolom el van kopva a motor), de megy. Mindig indul, van benne némi erő is. Ha költenék rá még 1-200 e-t, akkor hibátlan lenne, de nekem jó így is, majd ha szétesik alattam(ezer év múlva), veszek másikat.
2021. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Nekem ugyanez az évjáratú Corollá-m van.

1332ccm sedan Linea Terra, nagyon jó autó, csak aza baj velük, hogy az nagyon szeretnek rohadni.

Az enyém anyukámé volt aki 2005-ben vette folyton garázsban tartva stb.. és ígyis a küszöb végénél volt egy 10×10es rohadás.

Én hobbi autónak fogom használni ezért "felújítom".

Igazából olcsóak hozzá az alkatrészek és viszonylag könnyű szerelni is.

Természetesen amíg anyukám használta szinte naponta simán bírja, nem tudom minek kell lenézni ezeket az autókat.

Ha érdekel még részletek valakinek akár kisebb átalakításról szívesen segítek.

2021. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!