Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford c -max, Engine System...

Ford c -max, Engine System Fault hiba mit takarhat? Volt villamosságisnál, ő törölte a hibát, de nem tudta hogy mit jelent, viszont megint megjelent, de semmi baj nincs az autóval. Dízeles 1.6

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a hibakódot nem jegyeztétek meg/ írtátok fel?
2020. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit ne mondjak, nagyon okos volt a villamossági szerelő, talán rendes autószerelőnek kellett volna ránéznie, erre az ipse kiüti. Remélem nem gondolta hogy ettől a hiba is el fog tűnni, szerintem keress egy valódi szerelőt.
2020. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: Én nem láttam, ő nézte ki a gépből, és törölte. Egy másik mondta, hogy ízzítás, de az autópályán haladva, meleg motornál nem tudom mi baj lehet az ízzítással. Ezért kérdezem itt, hátha valaki ért hozzá, vagy látott már ilyet.
2020. dec. 31. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell(ett volna) olvasni a hibakódot, ezt így látatlanban senki sem tudja.
2021. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz többet ne vigyél autót. Jobban jársz ha elviszed egy normális szervizbe ahol többféle szakember dolgozik így ha meg nézik a hibakódot nem törlik hanem addig keresik ameddig meg nem találják mi az, miért van hiba, mi okozza stb... Nekem autószerelő ismerősöm aki elég nagy szervizbe dolgozik Ő megmondta hogy ha bevisznek egy autót mert hibalámpa felvillan először kiolvassák, kódot kielemzik aztán ha abból nem derül ki a konkrét hiba akkor elkezdenek mélyebbre ásni, nem törlik ki ameddig meg nem találják a hibát.
2021. jan. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak annyit lehet megtudni, hogy valami baj van. A hibakód alapján lehet elkezdeni a hibakeresést.
2021. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy barátomnak ugyanez volt a c-maxxal, és olyasmit mondott neki a szaki, hogy a hátsó hídnál van egy tartály, és abban van valami folyadék vagy olaj, és azt kell cserélni, vagy tölteni. Én nem értek hozzá, nem tudom hogy ez mi, csak hallottam ilyet, hátha van benne valami, vagy valami kiindulási pont.
2021. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!