Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összehányták a kocsimat, mit...

Összehányták a kocsimat, mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyjabol osszetakaritottam de ott a nyoma az ülésen meg a karpiton és k.va büdös mit csinaljak vele?

#autó #takarítás #Üléskárpit
2021. jan. 2. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy nagy titkot elárulok neked hogy mit lehet vele csinálni ha nem akarod hogy úgy maradjon.

Kikell takarítani.

SZivesen.

2021. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Takaríttasd ki profikkal. Több pénzbe kerül persze, mintha magad csinálnád, de ilyen esetben szerintem megéri.
2021. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Autókozmetika, és fizesse az, aki behányt.
2021. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Víz, száraz-nedves porszívó, kárpit tisztító.
2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Kárpittisztító, gyökérkefe, és a maradék szagokra szódabikarbóna.
2021. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Kitakarítod vagy úgy hagyod, majd eldöntöd te.
2021. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is vidd el egy profi autókozmetikushoz. Nekem egyszer szegény gyerek végighányta a hátsó ülést (nagyon hirtelen jött neki és nem tudott szólni). Akkor ott (messze voltunk) csak gyorsan le tudtuk törölni és mire hazaértünk már kicsit bele is száradt.

Vagy 5x végigtakarítottam és hetekig szellőztettem utána, de ha valaki nagyon alaposan megnézi, a helye most is látszik. A mai eszemmel és is inkább elvinném valahova, ahol ezzel foglalkoznak.

2021. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás!

Végy példát a kolléganődről.

[link]

2021. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nah voltam egy kézi mosoban karpittisztisztitas lett belőle. Egy 20 asbol megvolt padló kárpit és a hátsó ülés sor. (Aki hasonlóan járna)
2021. jan. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!