Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más kúthálózatoknál is elérhet...

Más kúthálózatoknál is elérhető az üzemanyagok bevizsgálási jegyzőkönyve, mint ahogy az Auchan felteszi azt a honlapjára?

Figyelt kérdés

[link]

Kimondottan érdekes lenne az egyes benzinfajták valós oktánszámát, illetve az Etanol/ETBE arányt látni a többi cég által forgalmazott benzineknél.



2021. jan. 3. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Minek az mégis, egy két embert ha érdekelne, de még ők sem értenek hozzá.
2021. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Egy helyről veszik úgyhogy tökmindegy
2021. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. De én még vegyészként (nem kimondottan petrolkémiával foglalkozom) sem szoktam ilyeneket hobbiból nézegetni. Ezen az 5-9 paraméteren kívül számtalan más tulajdonságot is lehetne vizsgálni. Tehát kb ez annyit mond, mintha a különböző üzletekben kapható kenyerekről megállapítanánk, hogy lisztet tartalmaz.

Amúgy egy-kettőbe kíváncsiságból belenéztem. Nekem így elsőre az a meglepő, hogy a prémium benzinjükben is alig 1%-kal alacsonyabb csak a biokomponens tartalom.

2021. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is érdekes, én szoktam néha nézegetni, más kútnál nincs szerintem.

Nekem sokkal szimpatikusabb ez a fajta kommunikáció, mint az amit a nagy benzincégek csinálnak. Erre gondolok, hogy "tankold a hyper-maxi-power benzint, mert a zadalékok kitisztítsák a motorodat és akár x%-kal növekedHET a motor élettartama, teljesítménye stb.", közben meg az árakat sem lehet megnézni a neten.

2021. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valamit benézhettem...a 95-ös mintát, és a smsrt B-t is a hármas oszlopból vették...más érték a vége..ez hogy lehet? főleg, hogy nagy az árkülönbség.
2021. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy kútoszlopon nyilván többféle üzemanyag érhető el, úgyhogy lehet, hogy a 95-öst és a Smart B-t is a 3-asról vették le, csak nem ugyanabból a töltőpisztolyból.
2021. jan. 9. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: Láttál már benzinkutat közelről? Egy kútoszlopnál nem egyféle üzemanyag van.
2021. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!