Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért élnek abban a tévhitben...

Miért élnek abban a tévhitben sokan, hogy az auchan kuton szar a benzin? Amikor ok is a moltol veszik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ugyanez a helyzet a magánkutakkal is, azok sem csapvizet árulnak.

De talán az lehet az oka, hogy ami nevesebb (MOL, OMV, Shell) azok megbízhatóbbnak tűnnek.

2020. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert olcsó és azt hiszik, hogy ezért gagyi is, pedig jó. Én mindig auchan kúton tankolok.
2020. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Mert sokan babonásak és azt hiszik hogy ami drágágg az automatikusan jobb is. Sajnos a mai világban ez nem ilyen egyszerű.

Sokan be is magyarázzák hogy több pénzért tankolt azonos tulajdonságú benzinnel több km-ert ment el az autó. Persze mindig csak "érzésre", sose objektív teszttel.

Van haver aki ugyan azt a márkájú alkatrészt is elmegy a drágább autós boltba megvenni dupla áron mert neki nem kell a netről rendelt fos. Az hogy ugyan az a márka nem zavarja. Ő neki a lelkét megnyugtatja hogy nem egy "10 ezer forintos fos" van az autójában hanem egy 20 ezres (ugyan olyan), szóval az szar nem lehet.

Meg van olyan ember aki egy gyertyát fél kicserélni, és magyarázza mindenki másnak is hogy "bizony szervízbe kell vinni, otthon csak tákolni lehet".

Rájuk kell hagyni. Úgy költik a pénzüket ahogy szeretnék.

2020. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Na megint jön ez a mese, hogy mindenki a MOLtól veszi. Nem is mondta senki, hogy a MOLos szar. De minden egyes cég másképp adalékolja a benzint és a gázolajat, itt van a hatalmas különbség az üzemanyagok között.
2020. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1/4

Eddig semmilyen teszt nem tudott kimutatni akarmilyen kezzel foghato adalekolasi eredmenyt.

Se erot nem nyertek vele se tobb kilometert se alacsonyabb fogyasztast, se kevesebb lerakodast, kormolodast.

2020. nov. 2. 15:52
 6/14 A kérdező kommentje:

Sokan azt allitjak hogy nekik premium benzinnel 1 litert kevesebbet fogyaszt az auto...

Meg hogy az auchan kutos benzintol nehezen indul telen.

Nekem -16 fokban is ugy indult mint akarmikor maskor a 95 os auchan benzinnel.

Az meg eleg nyilvanvalo hogy az auchan mar az adalekolt benzint veszi meg, mivel neki nincs olajfinomitoja se semmilyen erre alkalmas letesitmenye.

2020. nov. 2. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az auchanos kúton azért lehet olcsóbb a benya, mert minimalista kialakítású a kút. Nincs személyzet (egy pénztárost kivéve műszakonként), nincs mosdó stb.
2020. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert hülyék, sznobok....


Ugyanazt a benzint adják minden kúton.

Én évek óta az auchan nál veszema benzint

rahedlit sporoltam igy.

Még akkor is ha keveset auótozok

2020. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 van shop, meg mosdó is, max aki segítene tankolni az nincs. #2 vagyok.
2020. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A csömörit ismerem, ott semmi sincs.
2020. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!