Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Audi A4 b6-om xenon...

Tihy44 kérdése:

Van egy Audi A4 b6-om xenon eredeti fényszórókkal. Polírozva volt és az égő is ki volt cserélve, de így is nagyon gyenge a fénye. A lencse egy kicsit mintha poros lenne, talán párás is, belül párásodik. Mivel tehetném sokkal erőteljesebbé a fényt?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 16:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok eléggé tájékozódott e téren, ezért a ti segítségeteket szeretném kérni. Utólagos xenon lehet, illetve megéri beszerelni? Esetleg csak lencsét kellene cserélni vagy tisztítani? "Projector" (sajnálom, csak így tudom a megfelelőjét) oka is lehet a gyenge fényerőnek, illetve ballaszt? Arról hallottam, hogy típushiba a gyenge fényerő ezeknél az autóknál, de szeretnék egy megoldást keríteni rá. Válaszotokat előre is köszönöm!
2021. jan. 4. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:

Szétégett a foncsor. Vw alapbetegség. Újíttatsd fel a lámpákat, meg aktiváltatsd a gyári drl funkciót a foncsor megkímélésére.

Vcds-el 3 perc aktiválni.

2021. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lencse hibája okozhatja ezt. Sokat világított a fényszóró, gondolom lehet az autóban 400 ezer km minimum, aztán élete végéhez ért már ez is benne. Cserét csak gyárira javaslom, utólagos xenonnal szemben fenntartásaim lennének.
2021. jan. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az oszt igen! 10 éve zengnek a vag-os csoportok a foncsorhibák miatt, ez meg benyögi a lencsét.

Profi vagy tesó!

2021. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: aztán az miért baj, hogy nem vag-os csoportokban éli az életét a kérdező?
2021. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Lehet, hogy eddig japán autói voltak, aztán nincs hozzászokva, hogy valami elromlik. Nem kéne ezért elítélni.
2021. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Olvastam egy pár helyen a dologgal kapcsolatban, egy csomó fórumon is, de senki sem tudta biztosan megállapítani, hogy mi lehet a gond, és senki sem mondta, hogy ez típushiba. Ma olvastam egy magyar gyk-s kérdésnél. Erdélyben élek, ezért kissé nehéz lesz olyan szakszervízt találni, ahol foncsorozással foglalkoznak(nem igazán ismert ez nálunk), és először a román megfelelőjére kellene rájönnöm. 😅

Ha valaki tudna mondani egy körülbelüli árat, akkor hálás lennék. Nagyjából megegyeznek az árak az MO-s árakkal. Köszönöm a kedves válaszokat.

2021. jan. 4. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
#5 Az egyáltalán nem baj, hogy nem ismer vag csoportokat, azt sem baj ha nem ismeri a vag tipushibákat, az viszont baj ha olyasmibe dumál bele amiről FINGJA SINCS!
2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Azért kérdeztem, hogy válaszokat és esetleg kijavítást kapjak. Említettem, hogy nem vagyok tájékozódott e téren. Nem beledumáltam, kérdeztem. Nem tehetek róla, hogy senki sem tanított neked modort és illemet. Inkább legyen nekem modorom, és "fingom se legyen" a fényszórókhoz, mint hogy olyan legyek, mint egy magadfajta. Örültem. :)
2021. jan. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!