Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 6gen 1.4is motor...

Honda civic 6gen 1.4is motor helyére befér az 1.6 vti motor?

Figyelt kérdés
Szóval nagy honda b@zi vagyok és van egy 1.4 es civicem amit jelenleg használok szaladgálni. Van itthon még egy donor kocsi, amibe 1.6 vti motor van, hibátlanul megy de a karosszériája meg a belseje már kuka (balesetes volt). A motorja viszont hibátlan és üzemel. Ezt a motort szeretném én bele rakni az említett motor helyére, tudom hogy papír ügyileg macerás meg minden de engem a másik része érdekel, hogy egyáltalán be lehet e rakni a helyére? Második autoként, inkább hobbi célra meg szaladgálni van. Aztán ha már itt van egy jó erős motor a donor autóba, szerintem mindenkinek megfordulna a fejében hogy bele lehet e rakni. Trollkodást kerüljük, nem érdekel senkinek a szarozó véleménye.

#Civic #Honda #Motor swap
2021. jan. 4. 18:39
 1/1 anonim válasza:

szerelték azzal a motorral, miértne férne be?

itt van mik kellhetnek hozzá:

https://www.youtube.com/watch?v=GpONM5Hac3Q

2021. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!