Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a felkelő nap országának autóiról?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit érdekes a japán autók formavilága,de állítólag megbízhatóbbak az európai konkurenseknél bár nekem még nem volt velük személyes tapasztalatom.
2021. jan. 4. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
A-ból B-be elvisznek, de kényelmetlenek. Lexus és Infinity más, de azok a nyugati luxust utánozzák.
2021. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Személy szerint én motor szempontjából jobban szeretem a japánokat, mint a németeket, viszont a német autókat szebbnek találom. Volt tavaly egy 6-os Mazdánk, hálás kis autó volt, csak sajnos nagyon rohad, hamar rozsdázott.
2021. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami a legfontosabb nekem, azt hozzák. Megbízhatóság. Amikor kell, tudok menni bárhova. Nem kell imádkozni, hogy induljon, vagy problémamentesen odaérjek a célba, hanem beülök és megyek. Csak japán autóim lesznek, és valószínűleg csak Toyota. Kinézetre lehet, hogy nem olyan jó, de nem az az elsődleges.
2021. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az édesanyámnak Mitsubishije van már 10 éve, 1-szer hagyott minket cserben ezidő alatt. Az is a német, Bosch fesz szabályzó befingása miatt volt.

Édesapámnak 3 kocsiból egyik japán (mitsubishi pajero), nem mai darab, mégis 100%-osan megbízható szívódízel. Egy másik Opellel meg szinte csak a gondja van, amióta megvette. Persze ez főleg annak köszönhető, hogy neki az erős Astra kellett, ott is az intervallum alsó feléből.


Nekem eddig csak motorjaim voltak, 3-ból 2 japán. Ugyanaz ott is, megbízhatóság szempontjából nagyon toppon vannak.


Úgyhogy én jó véleménnyel vagyok ezekről az autókról, motorokról.

2021. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

21 éves Mazda 323 autóm van már 8 éve. Amióta ezt használom, azóta döntöttem el, hogy legközelebb csakis japán vagy dél-koreai autót veszek.

Jó vezetni, kényelmes, megbízható. Az enyém nem is rozsdásodik, de ez tényleg kivétel a Mazdáknál.

2021. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nipponban értik a szakrajzot. Ott országon belül olyan autóik is vannak, amiről itt nem is álmodunk.
2021. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Honda mint egyben garancia és minőség is, ugyanez igaz a Mazda esetében is még ha a korrózió felmerülő probléma lehet, szerintem mindenki jobban jár egy szalon autó alváz és üregvédelem elvégzésével, mint más autókat 3 éves korukban olyan javításokra hordani amiket én nem is ismerek.
2021. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:

Nekem nem sok japán kocsim volt, konkrétan két Swift.

Ez éppenséggel a felkelő nap országa által kínált paletta "alja", igényességbe, szolgáltatásban, de megbízhatóságban meg középmezőny feletti.

Soha nem volt velük komoly gondom.

De ugyanezt elmondhatom a volt Peugeot és Renault autóimról is, az egyetlen, ami dühítően sok hülyeséget produkált, az egy 3-as Golf volt.


Én speciel semmiképpen sem tenném le a voksot európai vs. japán megbízhatóságban, minden gyártónak vannak, voltak baromi jó szériái és orvosi lovai is.


Ha mondjuk valaki befürdött a Subaru hathengeres boxer turbódízelével, azt meg nem győzöd a japán minőségről.


Dizájnban én is gyakrabban találok európai, mint japán, egyáltalán ázsiai kocsit, amit szemrevalónak találok. De azért oda-vissza van kivétel.


[link]

vs.

[link]


:D

2021. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a cápa-galant tényleg vad forma #8-as :D
2021. jan. 5. 10:39
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Én imádtam, azért szedtem elő.

:)

2021. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!