Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedvelhetőek számodra Draskovi...

Kedvelhetőek számodra Draskovits Andris "újabb" videói?

Figyelt kérdés

Régebben tesztelt mindenféle autót, ugye az E46 meg Swift tesztekkel kezdte, és emlékszem, hogy ott írták is, hogy milyen király, hogy ezekről is csinál tesztet nem úgy mint mindenki más hogy csak a szuper kocsikról, és ez volt a vezető komment is.

Ezt kedveltem benne én is, így minden videóját azonnal megnéztem.

Viszont újabban már ő is csak halandók számára, elérhetetlen sport, esetleg luxusautókat tesztel mint kb minden ilyen autós videóvlogger, vagy éppen átlagos autókat, de azokból is az új modelleket.


Minőség, tartalom az csillagos ötös, nem ezt a részét vitatom, és úgy látom az igény sem engem igazol, mert a megtekintés nagyjából ugyan annyi.

Elhiszem, hogy az átlag autók bemutatására sem kíváncsiak sokan, csak nekem akkor is csalódást jelent, én mindig szeretem ha a Speedzone, Totalcar vagy bárki egy "átlag" autóval foglalkozik, az olcsó kategóriával.

Andris is eleinte erről szólt, és most is tök jó a Lotus Esprit, BMW M2 meg a Porsche, de akár külföldi videósoknál is megtudom nézni ezeket hasonló minőségben, míg mondjuk egy lerúgott Ignisről nem igen van ilyen minőségben teszt.



2021. jan. 5. 04:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Neki az csak az ugródeszka volt. Apuci elsikkasztott milliárdjaiból már nem maradt rendes autókra. De most beestek a szponzorok.
2021. jan. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Pont tegnap jutott eszembe nekem is, mikor láttam, hogy töltött fel új videót. Mostanában nem nézem, szóval nem tudom mennyi átlag autót tesztel, de én is pont szerettem, hogy régi átlag autókat mutatott be, mert ilyen tartalom, ilyen színvonalon nem nagyon van itthon szerintem.
2021. jan. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Az meg ki a tököm?
2021. jan. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Utóbbi 4 videóját nem néztem sajna, valahogy nem fogott meg, előtte mindig néztem , egyet sem hagytam ki. Kedvelem a srácot, bár jobban belegondolva velem lehet a baj, már meguntam az autókat. Már csak Totalcart nézek ha Anti csinál videót ( vagy erőmérőt, műhelypnr az alap nálam). , de Becsületesneppert mindig nézem.
2021. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Régen minden videóját néztem, de most már hidegen hagy. Nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, de végülis pont ez az oka amit te is leírtál. Mostmár inkább nézem a ZambellyMotors videóit.
2021. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Egész szimpatikus gyerek, meg minőségi dolgokat csinál, de van benne valami, amit mondasz. Az 1-2 milliós autókra van a legnagyobb kereslet az országban, azokkal kellene foglalkozni többet, aztán néha jöhetnek az egzotikumok is.

Engem azonban sokkal jobban zavar, hogy a saját nevét sem tudja rendesen kimondani az And_is.

2021. jan. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 D. Brasco ***** válasza:
84%
Az egész gyerek meg ez a hype ami van vele számomra nem kedvelhető.....
2021. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte szerettem a videóit mert tényleg átlag autókat mutatott be ami elérhető az emberek többségének. Nagyon jó a videóinak a minősége bár nekem már kicsit egyhangúak lettek. Kéne valami kis plusz hogy fenntartsa az érdeklődésemet. Nyilván van egy pont amikor sok a feliratkozó,nagy a nézettség és kapja az autókat reklám céljából. Ugyanúgy mint a totalcar vagy a speedzone.
2021. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Olyat mutat amit tud. Ha felajanlanak neki egy Bugattit akkor azt mutatja meg a videoban.

Regen nem voltak szponzorai es a kutya sem tudta kicsoda, ezert a sajat autojat mutatta meg ismeroseinek az autoit.

2021. jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Totalcar régi videóit szerettem, még TV-ben néztem. Vicces volt, hülyültek, de volt tartalma is. Ez mára igencsak elkopott, gagyi lett, Anti se tudja már azt nyújtani. Andris eleinte volt érdekes, és nekem is az tetszett, hogy régebbi, elérhető árú autókat mutatott be.


De mikor egyre több hibát vét és utólag feliratozza, meg "úgy emlékszem" "úgy olvastam" stb. az már kissé levesz a színvonalból. Katalógusadatot bediktálni bárki tud.

2021. jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!