Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez megbízható??

Szerintetek ez megbízható??

Figyelt kérdés

[link]


Ebben az évjáratban ezek az újabb fajta 1.0 3hengeres toyota motorok is megbízhatóak,"elnyühetetlenek"?

Tudom,lomha lesz és egyebek, de nekem a max sebességes 50km/h ha egyáltalán lesz olyan szakasz a városban,h lehessen ennyivel menni:)

Mashova nem kell így teljesítményben nekem kiváló lenne,fogyasztást illetően főleg csak nem tudom erre is igaz még ,amit a Toyota yarisokra szoktak mondani mennyire kiválóak motorikusan stb..?:) kimondott ez a példány.



2021. jan. 5. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Így soha nem fogsz autót venni. Menjél el egy nagy használtautó telepre és próbálj ki többféle autót ami tetszik, Yarisból és Swiftből is nagy eséllyel lesz többféle. Használt japán autót veszel, csak az számít, hogy az előző gazdája mennyire vigyázott rá, magyarán állapotot kell venni. Ha valamelyik tetszik, átvizsgáltatod egy szervizben és ha ott is azt mondják, hogy rendben van, akkor meg kell venni és használni. Amelyik autót nem engedik átvizsgáltatni, azt ott kell hagyni. Kiírhatsz még több kérdést, de így sosem lesz vége, lépjél a tettek mezejére.
2021. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Aztán mi lesz, ha egyszer -véletlenül- valami miatt sietni KELL!?

(mert ilyen is van)

Haladsz majd tovább 50-el a nyílt országúton, és mantrázod, hogy NEM AKAROK GYORSABBAN MENNI, ÍGY FOGYASZT KEVESET, NEM AKAROK GYORSABBAN MENNI, ÍGY FOGYASZT KEVESET...... és közben Pistabácsi megelőz a 30 éves simson swalbejával. :D

2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél ilyen kis köbcentis autót, meg fogod bánni.
2021. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1es , ne haragudj, de gyakorira most jövök fel először,szóval nem tudom ki vagy. Nagy ez a világ, nem tudom kivel tévesztel össze.


2es

[link]

Akkor ez van:) megy az 140et is, a főúton pedig a 90et simán tudja tartani,ha arról van szó,ha a maximális megengedett sebességet ki akarom maxolni:) hulyeseget ne beszelj, ilyen kis kocsival 70 loero az nem 50ig visz:) de értelem az van,az látszik, bár ha irsz is,rád nem is reagálok:D


3as , most egy vw lupo 1.0 benzinesem van. Jelenleg kb 50ezer km t mentem vele saccra,és tökéletes, csak szeretnék újítani.

2021. jan. 5. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
6.2 V8 is tud ötvennel poroszkálni :D
2021. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak közbe nyolszor annyit fogyaszt mellé :'D
2021. jan. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amúgy nem. Nagyon nem a köbcentivel arányosan eszik többet. :)
2021. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7es.. azért egy 1.0 kis benzines toyota yaris aminek a városi fogyasztása gyár szerint 4,5 liter, ne mond hogy nem fogyaszt többet a 6.2es V8 városban😀

Reálisan is 5x annyit. Meg azt tartsd fent...egyébként nem tudom...jön a kérdésemre csomó válasz,de egy se a kérdésre válaszol..

2021. jan. 6. 13:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Anno a TopGear csapat csinált egy tesztet, fogtak egy priust, meg egy m3-as bmw-t, és felmentek vele a pályára. az m3 a prius tempójában ment utána kizárólag, meg fogsz lepődni az eredményen!! :D :D :D


Amúgy a gyár szerinti 4.5 liter az a valóságban lesz 6-6.5. Nekem ugyan nincs 6.2 V8-am, de van 2liter turbos autóm 250 környéki lóerővel, nos óvatosban le tudom vinni 8,5-re a fogyasztást ha akarom. De többnyire nem akarom. :D

2021. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jo nyilván,priusba se mindegy milyen motor volt, és nyilván pályán más a fogyasztás, lehet jobb is igen, normális pálya tempónál ennek is több sokkal mint városban.. mert ez városi autó

de neked 2literes benzinesed van, és az nem egy 6.2es v8 egyébként.

Városi női kis autónak meg nem kell 2literes turbós benzin motor, se egy v8 :)

2021. jan. 6. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!