Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi 90-es évekbeli kocka...

A régi 90-es évekbeli kocka Wagon R+ mennyiben különbözik az újabbaktól? Érdemes ma még olyat venni?

Figyelt kérdés
Régi swiftet, vagy vmi hasonló autót akartam venni, de van egy eladó ilyen régi wagon r a faluban viszonylag olcsón, és nagyon megtetszett. Igazából 400 ezret szántam max autóra minden költséggel együtt. Ennél még maradna is pénzem.

2021. jan. 8. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

El lehet vinni vele a legtöbb bútort. Az újabb Wagonba belefért két katalógusszekrény egymás mellé.

Ugyanolyan igénytelen, mint a Swift, csak ebbe lehet pakolni is.

Az alkatrész filléres hozzá és minden van bontottan.

Vedd a horgos változatot, ha még nem húzatták agyon, fékes vontatóval elvisz 1 tonnát. A fogyasztása 7-10 liter is lehet és persze a biztonsága minimális. Ha rohad, ne vedd meg.

2021. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És biztonság szempontjából lehet h rosszabb a régi fajta Wagon R? Hol kell nézni elsősorban a rozsdát, ahol még egy kicsi se lehet?
2021. jan. 8. 12:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd, ha jó állapotban van, volt nekünk, imádtam. Benzin kellett bele és ment ki a világból. 182cm és 100+ kg, vagyok és nekem nagyon kényelmes volt, visszasírom! Miskolc-Gyula oda-vissza hátul ülve meg se kottyant, Audi A6-ba meg szintén hátulra ki-be szállni meg 30km egy szenvedés. A cuccolásról már nem is beszélek. Azóta is bánom, hogy eladtuk.
2021. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ajtók élei, küszöbök, kerékjáratok, emelési pontok, toronymerevítők.

És az első az, hogy beviszitek egy szervizbe másik városban, ahol tízezerért átvizsgálják neked az alap dolgokat.

A többit te ellenőrizd, lámpák, kezelőszervek, tükrök, ablakok, extrák működése). Nem kell feltétlenül otthagyni ha van vele 1-2 gond, nagyon jó alkualap.

Amikor az Ignist vettem, törött volt a hátsó lámpája, lógott a bal első ablak és csavar volt az egyik központi zár helyén, remek alkupozíciót adott egy egyébként motorikusan és szerkezetileg jó autónál.

Én még kukacoskodtam kicsit, mert lekérdeztem a kocsi biztosítási előéletét 5000-ért a vin-infon, volt is törve háromszor az eleje kisebb mértékben. Ez már tényleg csak kukacoskodás, egy jó szervizben úgyis megmondják, hogy kókányoltak -e valamit a kocsi kasztniján, volt -e komolyabban törve.

A biztonságra pedig ne építs, az újabb Wagonba gyök kettővel beletolatott egy vonóhorhos kisteher a lámpánál, még a klímahűtő is behorpadt. Totális halálcsapda, mint minden régi Suzuki.

2021. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem nagyon vennék 30 éves autót.
2021. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem 30 éves. 22 azt hiszem. max 23. Olyan régi wagon R-eket talán nem is hoztak európába sem.
2021. jan. 8. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:

eredetileg a kocka WagonR+ japán gyárakból került európába, ide hozzánk is..a legjobban sikerült motorja van, kb olyan jó, mint a Jimny motorja(az előző, régi eresztés)nekem 2002-es Wagonom volt, a mai napig bánom, hogy eladtam(utánfutóval együtt)


Vedd meg bátran, csak műszaki legyen rajta legalább fél év, és az okmányai tiszták legyenek(kgfb, szélvédőn a matrica, törzskönyv)


Életed nagy élménye lesz, olyan nagy a csomagtere, ha lehajtod a hátsó üléseket.


Nem táltos paripa, de nem is arra találták ki. Japánban kétszer volt az év autója.

2021. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez még a japán wagonr,hazájában az év autója volt.Az újabb már opel-suzuki közös fejlesztés.Nekem az utolsó évjárat volt,2005-ös.Hazudnék,ha azt mondanám,hogy szerettem.Jól ment 110-ig az 1.3 vvt motor,utána már életveszélyben éreztem magam.

Ha arra kell,hogy eljuss A-ból B-be és ritkán mennél vele autópályán,akkor vedd meg.Csak ne 1.0 -es motorral.

2021. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mennyiben különbözik az újabbaktól? Hát abban, hogy még ocsmányabb, rondább, szögletesebb és levegő tolósabb, mint az újabb wagonok. Ebben. A bűn hozzájuk képest szépségkirálynő...
2021. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Tudod van, akit rohadtul nem érdekel, hogy néz ki az autója. Engem sem. Tudod, A-ból B-be...
2021. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!