Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lesz a hagyományos autógyár...

Mi lesz a hagyományos autógyártók sorsa? A Tesla rövid idő alatt mindent meg fog változtatni.

Figyelt kérdés
[link]

#Tesla #és az autózás
2021. jan. 9. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
Kérdező: van fényképed az elon musk házioltárodról?
2021. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:

Nincs,de a könyvét már megkaptam Karácsonyra.

Talán érdemes lenne elolvasnod neked is,hátha ragad rád valami belőle.

Kínos a Winterkorn-ügy ?

Na ez ami a Musk-nak nem lesz,mert ott nincs kibocsátás,legfeljebb /ha nem sikerül / elbocsátás.

Látod,nem vagyok fafej.

2021. jan. 14. 19:33
 83/87 anonim ***** válasza:

Én inkább a feltöltött benzinmotorokról olvasgatok. ;)



Nekem nem kínos. :D :D

2021. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 A kérdező kommentje:
Nincs nekem ezzel bajom,nekem is turbós benzinesem van,de érzem hogy nem ez lesz már a jövő.Hiába is görcsölünk.
2021. jan. 14. 19:59
 85/87 anonim ***** válasza:
Ha van legalább 2,5M pluszod, tegyed, én örülök hogy épp nem okoz gondot a benzinesem szolid használata..
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 A kérdező kommentje:

Igen.Nekem 5 éves a benzinesem,de ha sokáig vár az ember,akkor az értékvesztése miatt egyre több önrészt kell vállalni,és az újabb autók ára is folyamatosan emelkedik. Nem tudom érdemes-e várni,mert egyre nagyobb teher lehet a lecserélése. Ez mindíg egy nagy dilemma.Sokáig megtartani,ha nincs vele baj,vagy folyamatosan cserélni,de az mindíg több pénzt igényel.

Alapvetően ez a két út.

2021. jan. 14. 20:28
 87/87 anonim ***** válasza:

Mondjuk onnantól kezdve hogy fogyasztói társadalom gyermeke vagy, aki 5 évente kidob egy kocsit, ne nagyon vernyogj bármiféle környezetvédelemről.


Én ilyeneken rég nem stresszelek, egyrészt mert nem vagyok fogyasztói társadalom, másrészt az autóim értéke állapotuktól függően már inkább növöget. :D

2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!