Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacettire szeretnék...

Chevrolet Lacettire szeretnék rendelni fűthető kormányhuzatot (38 cm). Szerintetek jó rá?

Figyelt kérdés

Mekkora a Lacetti kormányátmérője?

[link]

Ilyet szeretnék.

Illetve szerintetek ezt bírni fogja az autó? Mármint nem sok a 12 v ?

Előre is köszönöm annak aki tud segíteni.

Ajándéknak szánnám.



#Chevrolet #Lacetti #fűthető kormányvédő
2021. jan. 10. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annak a hősugárzónak semmi értelme. Kb mintha egy gyertyával akarnád befűteni a szobát. Mire az bemelegítené az utasteret már rég van fűtés. Nem véletlen, hogy az üzemanyaggal működő állófűtések kW teljesítményűek.

Nekem van kormányfűtésem gyárilag. Így nem lengedezik kábel és a szép kormánybőrözés sincs eldugva huzat alá. De kb egy kezemen meg tudom számolni, hoyg az évek alatt hányszor kapcsoltam be.

Ha nincs gyárilag ülésfűtés, akkor egy fűthető huzatnak látom én is a legtöbb értelmét. Vagyis ha ajándékot kapnék kormányfűtés/hősugárzó/fűthető huzat hármasból, utóbbinak örülnék legjobban.

2021. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!