Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszakit el lehetne intézni?

Műszakit el lehetne intézni?

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kérdés hogy egy 2jz motor blokkot HIVATALOSAN(vagy lóvéval😂) el lehet intézni hogy belekerüljön pl egy bmw karosszériába? Úgy értem hogy normálisan nem kókány módon átépiteni a blokkot? Az efféle műszakit vállalná valaki?

2021. jan. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ehhez átalakítási engedély, meg hivatalos beépítési terv stb kell hivatalosan. Nemhivatalosan a belerakod és mész van, fű alatt senki se fogja egy műszaki állomáson beírni a forgalmiba, hogy 2JZ motor van benne, arra készülj.

Röviden sok sok pénz és egyebek. Meg kell terveztetni a beépítést. Minden lepapírozása után pedig szigorított vizsga. Meg kelleni fog még lehet ilyen olyan teszt, illetve a 2JZ nem lehet rossabb környezetvédelmi besorolású, mint a gyári motor.

2021. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem! Namost szerintem egy bmw e46(1998-2003)motorja nem környezetkímélőbb mint egy 2jz(enszerintem, lehet tévedek)

Szerintem ezzel nem lenne problema! A masik---mik ezek a be építési tervek meg ezek? Kinél vagy hol kell ilyen tervet csináltatni? Mennyibe kerül ez? Illetve milyen vizsgák vannak a motorral kapcsolatban?

2021. jan. 12. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos ez az amit az NKH tud, ott is érdemes érdeklődni mindenképp. Azt hiszem van a DarkFly Video-nak egy kipufogó legális beépítési videója, ott elmondja a srác, hogy mit kinlódott, szerintem abból kellene kiindulni, meg megkeresni őket, hogy adják már meg a telefonszámot, azt hiszem ezt mondják is a videóban.

Valószínű, hogy az E46-ba környezetvédelmi szempontból simán belemehet a 2JZ, azt pipálhatod :D

Egyébként jól hangzik az ötlet :D

Bár lehet, hogy pénzben jobban jársz, ha veszel egy Lexus IS300-at.

2021. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a lexus😐egyébként az e46 ahoz képest hogy egy "régi" autó szerintem kifejezetten jól néz ki és az alap gyari verzió is egész jól szuperál! Viszont egy 2jz a kaszniba... Verhetetlen😂😂 egyébként köszi a segítséget! Sokat jelentett ez nekem!
2021. jan. 12. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. Nekem az IS200-ak tetszenek, ezért dobtam fel mint opció, amerikában árulták őket 2JZ-vel, bár egy Beams blokkos belpiacos japán jobban tetszene 😁

Reméle. Sikerrel jársz a dologgal, még ha rögös is lesz az út.

De az E46 szintén egy whao autó 😁

2021. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!