Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nehéz az elsősegély...

Mennyire nehéz az elsősegély ilyen helyzetben ami most van?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam van pár könnyítés rajta mint pl az újraélesztésnél elhagyják a levegő befúvását. El tudná mesélni nekem valaki aki nemrég vizsgázott (1-2 hónapja vagy éppen hetekkel ezelőtt) hogy milyen volt? Részletesen ha lehetséges, nagyon izgulós típus vagyok, és szeretném tudni hogy kb hogy fog alakulni ez az egész :)

2021. jan. 14. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor még nem volt járvány, az elsősegély vizsgán akkor se volt idő izgulni, az egész vizsga, az igazolás kiállításával együtt kb 5 perc, igaz előtte várni kellett jó sokat, rengeteg volt a vizsgázó.

Az újraélesztés kötelező gyakorlat volt, azon kívül két villámkérdésre kellett válaszolni, egy rövid leírásból felismerni a sérülés jellegét, és annak ellátását ismertetni. Egyetlen mondatba össze lehetett foglalni, nem volt idő izgulni, hacsak nem a várakozás alatt, de az sem volt vészes, gyorsan pörgősen mentek-jöttek a vizsgázók, kb az bukott meg, aki teljesen fogalmatlan volt.

Mindez persze vizsgáztatóktól is függ, de általában nem a szigor a jellemző - ha komolyan vennék a vizsgázók jelentős részét megbuktatnák.

2021. jan. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi lesz veled gyakorlati vizsgán, elájulsz?
2021. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én augusztusba vizsgáztam akkor az volt saját magam tegyem stabilba :D befujni nem kellett csak a kompresszió, és imitálni az oda hajolást. Utána tétel huzás kruppos gyereket húztam, át is mentem 3 perc alatt
2021. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2, Már csak ez van vissza. megvan már a kresz és a forgalmi vizsgám is. De köszönöm az aranyos feltételezést. Téged másik kérdéseimnél is láttalak már és akkor is ilyen rettenetesen hasznos információval szolgáltál. :D
2021. jan. 15. 00:02
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor megnyugodhatsz, az elsősegélyvizsga egy vicc.
2021. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
én meg leírom neki és bszik válaszolni.....asszem törlöm magam
2021. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
#6 nyugi fogsz látni itt sokkal cifrább dolgokat is :)
2021. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a szexuális rovatban igen :D
2021. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem válaszoltam. Köszönöm a válaszod.
2021. jan. 16. 02:13
 10/10 anonim ***** válasza:
szívesen
2021. jan. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!