Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől fullad a motor? (bővebbe...

Mitől fullad a motor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy léghűtéses Ducati monsterről lenne szó,elég régóta megvan,eddig semmi baja nemvolt, most viszont menet közben olyan mintha az egyik henger néha kihagyna vagyis, gáznál olyan minta motorfék is lenne. Van pár elképzelésem mi baja lehet. Gondoltam például gyertyákra amiket ki is cseréltem, megfordult a fejemben még fesszabályzó, vezérlés egyéb elmei. Gondoltam esetleges eltömődött benzinszűrőre is ami miatt nem kap kakaót az egyik henger rendesen, esetleg zárlat. Érdekelnének a vélemények,nem tartom magam dilettánsnak így kérem ne is kezeljetek úgy, valószínűleg elviszem szervizbe úgyis,de érdekelnének javaslatok. Köszi:)
2010. aug. 14. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
sportmotor.hu-n ha még nem jártál, akkor most tedd meg. vannak fórumok, és ott biztosan szívesen segítenek. pl ez: [link]
2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!