Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlanátok olyan Fm transzmit...

Ajánlanátok olyan Fm transzmittert, ami prendriveról játszik le zenét?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, de csak Bluetoothos vagy micro sd-ről történő lejátszás lehetőségét láttam. Attól tartok a BT-s nagyon recsegne, de ha közvetlenül prendriveról menne a lejátszás, akkor tiszta lenne. Vagy ez nem ettől függ? A transzmitter típusától függ, hogy mennyire tiszta minőségben jön át a zene?

2021. jan. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb az első összes.
2021. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A BT mitől recsegne? Szerintem egy fm átvitelnél sokkal több a zavarforrás.


Túrós fülű Rudolf, egyszer megpróbálhatnál összehozni egy mondatot, amiben van alany és állítmány. Tárggyal már csúcs szuper lenne.

2021. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BT-ről akkor érdemes, ha akarsz telefonálni is vele, illetve, ha az autódban nincs BT telefon. SD kártyával mi a probléma? USB-s SD olvasót könnyű beszerezni, vagy sok laptopon is van. Én olyat használok, ami tud SD-t, BT-t és USB-t is, de nem írom ide, mert véletlenszerű lejátszási sorrendet nem tud...
2021. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképpen szeretném a telefonálós funkciót is így használni.

Végül is SD kártyás is jöhet. Korábbi, régi autómban egy olcsó fejegységet vettem, pendriveról hallgattam a zenét. Most egy 2007-es autóról van szó, amiben még CD lejátszás van, viszont fejegységet nem szeretnék venni. Ezért nézegettem ez a lehetőséget, amit pár ezer Ft-ból ki lehet hozni, viszont megosztóak a vélemények a recsegés, nem tiszta vétel miatt.

Az is fontos nekem, hogy ne véletlenszerűen játsza le a zenéket, hanem ismerje fel a mappákat és lehessen lépkedni a mappák között.

Melyiket érdemes, melyik jó minőségű? Sal? Baseus? Gembird?

2021. jan. 16. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A BT nem recseg. Ami neked recsegni fog, az pont az FM része, ha szar az adó vagy a vevő. A BT az teljesen digitális adatfolyam, így nem tud recsegni, vagy van hang ami tökéletes, vagy nincs hang.


Én BT-set vennék, nem kell pendrivera töltött zenével szarakodni, meg azon nem is lehet keresni egy transzmitternél, csak lépkedni. Telóra zene feltesz, kismillió zenelejátszó közül kiválasztod mit szeretnél használni, és kész.

2021. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!