Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtógumit hol lehet szerezni...

Ajtógumit hol lehet szerezni A Omegához?

Figyelt kérdés
Írom éppen össze mit kell vele csinálni, hogy jól érezzem magam benne. Bejön a menetszél a kocsiba és lefagy a hatul ülők lába, mit találjak ki rá? Lyukas meg öreg , hisz 27 éves. :D

2021. jan. 17. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbalj meg keresni egy bontódo autot Facebook csoportokban/Marketplacen, ott tuti lesz.
2021. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bontóban?
2021. jan. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, bontóban próbáld meg. Ha nem kapsz pont hozzá valót, más típusé is jó lehet bele. Pl. G Astra elsőt már raktam C Corsa-ba és tökéletesen passzolt.
2021. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azok jók? Lévén ugyan olyan idős..
2021. jan. 17. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Odagurulsz a bontóhoz és belepróbálod. Az sem probléma ha hosszabb. Egy lemezollóval elvágod alul középen és kivágsz belőle akkora darabot, hogy pont összeilleszkedjen.
2021. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de akár szerintem gyurmából is lehet csinálni. Amikor megszárad, akkor amúgy valamennyire megkeményedik, ha számít ez. Tehát pl jó, hogy megszilárdul, viszont nem tudom, mennyire számít, hogy mennyire finoman kell becsukni utána az ajtót; de szóval, amiket a többiek írtak , azok is jók; és szóval én mégegyszer mondom, nem értek a kocsikhoz.
2021. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6#

Tényleg nem értesz hozzá! Maradj inkább a gyurmázásnál :)

2021. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Okés. :)
2021. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vanmár?
2021. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!