Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS!Kozlekedhetek az autómmal,...

SOS!Kozlekedhetek az autómmal,ha a motorcsere átirása még nem tórtént meg,az okmányirodában csak febr.kozepére kaptam időpontot?

Figyelt kérdés

A renault twingos balfék, én vagyok. Akinek kiegett a muszerfalon az tompitott visszajelző. Motorcsere hengerfej friss műszaki, 2szazat kipengettem, belul ez a lampa nem ég, új forgalmim nincs, a gepkocsivezezo szerelő nagykegyesen megcsinalta volna az izzocserét, de úgy megsértett, hogy nem megyek oda tobbet.

Így "vakon" fogok vezetni. Frissen! műszakiztazott 2003as renault. Úgy tudom, a muszerfalon hianyzó lampa miatt nem büntetnek?!



2021. jan. 17. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy közlekedhetsz 🤣🤣🤣 Nem kell forgalmi, sőt az sem baj, ha lejárt a jogsid, elnézik neked 🤣
2021. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ennyire azert nem vagxok hulye! Az ilyen cinikus valaszokat nem csipem, de szerintem egyetlen normalis kérdező sem!

Bocsi...engem is ellenoriztek mar tobbször, de motorkodot még soha!!! nem kertek, + ott a vizsgapapír az új kóddal, illetve a jelenlegi forgalmi=az auto okmanyrendezese folyamatban van. Tehát, akkora baromsagot nem kérdeztem!

2021. jan. 17. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan közlekedhetsz. Nekem is motort cseréltek. A következő vizsgán bejegyezték az új motort, utána bementem az ocsmányirodába / kormányablakba, leadtam az új forgalmit, megkaptam az újat, lehúztak 6000 Forintra, és el volt intézve.
2021. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok es koszi. Ezt tettem volna en is, de a mai inditasnal eltórt egy rugó a lengescsillapitonal. Baj, baj utan
2021. jan. 18. 01:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!