Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Renault Clio 2 tényleg...

Egy Renault Clio 2 tényleg sokkal megbízhatóbb, ritkábban meghibásodó, (ezáltal olcsóbban üzemeltethető) mint egy Peugeot 206?

Figyelt kérdés
Ugyanaz a kategória, ugyanabból az időszakból, mindkettő francia, mégis a Clioról azt olvastam több helyen is hogy viszonylag megbízható, a 206-ról még nem hallottam ilyet. Valóban igaz ez, vagy igazából nincs érdemben különbség a két autó között megbízhatóság szempontjából?

2021. jan. 18. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerősnek van 206, alapjában véve nem rossz kis autó, nem jellemző rá a meghibásodás. Viszont a baloldali izzót kb. 2 havonta cseréli, mert valamiért mindig kiég.

A Clioról nincs közelebbi tapsztalatom, nekem formailag sem jön be, de szerintem nem is túl jó konstrukció.

2021. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
A clio az egyik legjobb francia abbol a korszakbol.Nyugodtan megveheted!
2021. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és a 206 hozzá képest milyen?
2021. jan. 18. 13:01
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Röviden,tömören:egy betegágy
2021. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tevedsz!
2021. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 2es Clio egy agyonüthetetlen, nagyon jó konstrukció. Már amiatt ver mindent, hogy a Clio nem rozsdázik, ez 15-20 éves autónál a legfontosabb kéne legyen. A szívó benzinesek örökéletet bírnak.
2021. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!