Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Berregő hang a vezérlés alól...

Berregő hang a vezérlés alól vagy valahonnan onnan renault clio 2 1.4 16v ?

Figyelt kérdés

sziasztok tegnap előtt volt az autóm vezérlés cserén vízpumpával együtt, kapott egy új jobboldali motortartó bakot meg egy váltótartó bakot. Tegnap este ahogy jöttem haza erös zörgő hangra lettem figyelmes 1500-2000kozotti fordulaton amit nem tudok eldönteni honnan jön ma reggel ahogy beindítottam szépen szólt kb 20km megtétele után üzemmelegen jött elő. Elképzelhető hogy a szerelő valamit elkurt a vezérlésben vagy csak valami be rezonál? Segítsetek.

Renault clio 2 1.4 16v tech run k4ja712 motorkód.



2020. aug. 1. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen.
2020. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mintha valami mozgó alkatrész hozzáérne valamihez
2020. aug. 1. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:

A motorkód itt nem játszik, viszont motortartó bakot nem egyesével cserélünk, a másik oldali is ugyanolyan öreg és fáradt.

Valszeg az új jobb oldali el tudja látni a feladatát, viszont így a balosra nagyobb feladat hárul, és mivel az is öreg és kevésbé rugalmas (még ha nem is látszik rajta), onnan jöhet a hang.

2020. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha beleülsz az autóba úgy a jobb oldalit gondoltam, lehet benne valami mert belementem egy döccenőbe és a hang elhallgatott csettintésre aztán megint előjött. Hidegen is melegen is.
2020. aug. 1. 19:02
 5/7 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy az új motortartó felől jön a hang ezen az oldalt van a vezérles is
2020. aug. 1. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Renaultokon 2 motortartó van, 1 hidraulikus, meg a váltónál egy nagy durung. Hátul csak egy nyomatéktámasz van. Elég elbszott konstrukció. :(

Nem a kipufogó rendszered zörög?

Az a másik, ami elég szerencsétlenre sikerült a renaultoknál. Képesek 2 vékony gumigyűrűn fellógatni egy komplett kipufogórendszert.

Opelhez szokott tulaj egyből a szívéhez kap, ha meglát egy ilyet.

Bár azokon meg más szar...(motorok)

2020. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A hang megszűnt nem tudjuk mi baja lehetett valamit meghúzott a szerelő a motor alján azóta nem ad ki hangot...
2020. aug. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!