Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki párszázezer forintért...

Aki párszázezer forintért használt BMW-t vesz, az instant elkönyvelhető idiótának, vagy vannak megbízhatóbb régi modellek, amikre nem kell ráköltened a fél életedet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A legtöbb régi használt autó egyszerűen csúnya, és persze céleszközként megfelelnek. Ha pár éven belül veszek használt autót, azt inkább a megbízhatóbbak közül választom majd ki. De a BMW-k egyszerűen gyönyörű autók. Egy 2000es évek eleji BMW nagyságrendekkel jobban néz ki, mint bármely más autó akkorból. Tényleg egy motorikus hulladék az összes régebbi használt modelljük?

2021. jan. 18. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
E46-ból is vannak megbízhatók, de azok a másfél milliónál kezdődnek és nem pár százezernél.
2021. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj hogy rossz minőségű lenne a motorja, vagy a futóműve ezeknek a 20-25 éves prémiumoknak. Az velük a baj hogy széthajtották őket és mindent kitapostak belőlük, pont azért mert volt az a kor amikor nagyon bírták. Elfogytak sajnos. Ezek az autók erre lettek tervezve, de elérték az élettartamuk végét. A nagypapától megvett Swift azért megbízhatóbb mert csak boltba járt vele és azért olcsóbb mert ömlött a gyártószalagról Esztergomban.
2021. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon jó konstrukciók ezek, a gond nem itt van. Hanem hogy széthajtották őket, ahogy előttem is mondják. Nem lettek időben és nem szakszerűen szervizelve, onnantól meg van pecsételve a kocsi sorsa.
2021. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egy biciklit. Mindenki jobban járna.
2021. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A BMW szép, én meg szeretem a szépséget :D. Ez van. Napi minimum 15 kilómétert biciklizek évek óta, szóval kezdem unni.
2021. jan. 18. 15:00
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, addig szeretsz egy autót ameddig nem szivat szét. Mikor megcsinálsz valamit és jön egy újabb hiba az felőrli az ember idegeit.
2021. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Vehetsz régi BMW-t, de ne 400-ért......és törődj vele, az a minimum.
2021. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 D. Brasco ***** válasza:
100%

Bmw párszázezrért!?!?

Sok sikert...főleg ha valami használható példányt szeretnél....

2021. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elkönyvelhető idiótának.

Akinek összvissz pár százezer forintja van, annak egy Swiftet sem ajánlanék, mert nincs pénze autóra.

2021. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Párszázezer forintom sincs :). Csak nézegettem a használt autókat. A legtöbb régi autó számomra alig szebb, mint a Fiat Multipla. Az gyakrabban látható régebbi autók között is csak az Opel Astra jön be pofára. A Citoenek, Renaultok stb. nagyon nem tetszenek. A BMW nagyon szép, de nem terveznék venni használtan.
2021. jan. 18. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!