Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki párszázezer forintért...

Aki párszázezer forintért használt BMW-t vesz, az instant elkönyvelhető idiótának, vagy vannak megbízhatóbb régi modellek, amikre nem kell ráköltened a fél életedet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. A legtöbb régi használt autó egyszerűen csúnya, és persze céleszközként megfelelnek. Ha pár éven belül veszek használt autót, azt inkább a megbízhatóbbak közül választom majd ki. De a BMW-k egyszerűen gyönyörű autók. Egy 2000es évek eleji BMW nagyságrendekkel jobban néz ki, mint bármely más autó akkorból. Tényleg egy motorikus hulladék az összes régebbi használt modelljük?

2021. jan. 18. 14:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon rászálltál a témakörre.
2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Instant idióta, ha azt gondolja, hogy nem kell rá sokat költeni.

12 éve vettem 400-ért az első BMW-met, majd 10 éve a másodikat 800-ért. Ez a pénz azóta sokkal kevesebbet ér, szóval el lehet képzelni, mit kapni ennyiért. Ezen kívül mindkettőre költöttem rendesen, de nem jelentett gondot, mert volt miből, és hobbi volt.

Ahogy írják, ezek ennyi idősen sok kézen átment, sokat megélt autók. Az átlag tulajdonosi kör sajnos nem a hobbista, aki költ rá, hanem a csóró fiatal, aki fel akar vágni vele, de nincs pénzre karbantartani.

2021. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem, hogy sok ember mit vár már egy 20-25 éves autótól legyen az akár milye típusú, de főleg a prémium kategóriától.
2021. jan. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezekre a kocsikra bizony költeni kell. Hiába tökéletes állapotú a kocsi, mindig kell rá költeni valamennyit.

Újonnan az áruk volt 13 millió, most tized annyi, de a fenntartásuk nem csökkent, sőt az idővel nő.

Nekem is van E46 hétvégi autóként, de nem tehetsz mást, mint elfogadod hogy ennyi az annyi, ha már ilyen autót vettél. Nekem is 8 ezerbe került egy ablaktörlő csere, de el kell fogadni hogy valamit adni is kell hogy a prémium prémium maradhasson.

2021. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!