Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Saab 9-5 vélemények?

Saab 9-5 vélemények?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam egy ilyen autó vásárlásán, csak nem tudom hogy milyen hátulütői lehetnek?

Elég sok jót hallok róla, de van aki azt mondja, hogy semmit sem ér, és ez a legrosszabb autó.

Ki mit mond róla?



2021. jan. 21. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A világból kimegy, sohasem romlik el. A kopó alkatrészek fillérekbe kerülnek, de bontóból is könnyű beszerezni bármit, mert nagyon elterjedt típus. Ezt akartad hallani?
2021. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most ha 2-3 ember itt azt irja hogy nagyon jó, akkor megveszed?

Vagy rosszat ír akkor mit csinálsz?

Vegyél egyet és majd látod.

2021. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi vagyok ki mit ír róla, mert elég megosztó típus, de egyik fél sem indokolja meg állításait.
2021. jan. 21. 09:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A maga korában egy erős középkategóriás autónak számított.

Jóval nagyobb teljesítménnyel,mint a konkurencia.

De ezen kívül minden másban elmaradt tőlük. (Kényelem,szélzaj,aerodinamika, csomagtartó)

Legjobban a 2.3eco turbós motorváltozatát dicsérik,de tény,hogy simán benyeli a 11 litert.

Már egy megszűnt márka ezért az alkatrész ellátottsága miatt én egy picit félnék. Simán belefuthat az ember egy több száz ezres motorfelújításba.

Én személy szerint elkerülném ezt a márkát.

Valamikor autók voltak,de mára ezeknek a belét kitaposták.

2021. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
2021-ben eppen időszerü lenne mar elfelejteni ezeket a kotla Saab-okat.Soha nem volt bennük semmi különleges,raadasul egy évek óta becsődölt márkáról van szó,egyre fogyó pótalkazrésszel meg szerelői szaktudással.......
2021. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2021ben jó lenne ha nem baszogatnál mást azért, mert valakinek valami tetszik.
2021. jan. 21. 18:04
 7/8 D. Brasco ***** válasza:
Akkor minek jöttél ide kérdezni......vedd meg azt csókolom.....
2021. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5.: a Saab, mint olyan auto, amiben soha nem volt semmi kulonleges? Viccelsz, ugye? Vegulis csak az egyik legbiztonsagosabb auto volt, olyan technikai megoldasokkal amiket a mai napig nem talalsz meg mas autokban. A marka becsodolt, valoban, de ez nem az autok, hanem a 2008-as vilagvalsag es a GM, mint anyaceg mostoha banasmodja miatt tortent. Potalkatresz meg van boven, sokszor konnyebben elerheto mint meg letezo markakhoz. Szerelo...barmelyik Opeles helyen megcsinaljak neked az alapveto dolgokat rajta, azon tul max. egy villamosagis kell, de az is ritkan.


Kerdezo: az ilyen, 5.-hez hasonlo tudatlanok miatt az auto ara elegge lent van, ami neked vasarlaskor jo, de ha majd egyszer el akarod adni te is szamithatsz arra, hogy nem fognak erte sokat fizetni. Mas egyeb problemad nem lesz, ne vegyel lefingott peldanyt, sajnos az olcson elerheto kvazi-luxus es nagy teljesitmeny miatt eleg sokat szethajtottak mar, nemtorodom modon.

2021. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!