Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudjam, hogy melyik...

Honnan tudjam, hogy melyik olajszűrő jó az autómba?

Figyelt kérdés
Kiválasztottam webshopba az autóm pontos típusát, és kiadott rengeteg féle olajszűrőt más-más méretben. Még a menetméretek sem eggyeznek. Most akkor mindegyik jó bele?

2021. jan. 21. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom megmondani h neked melyik jó az autódba, de van két autónk és mindkettőbe másféle szúrőt vettem, mert az tűnt ideálisabbnak a webshopban. Közbe mindkettő szűrő felmegy mindkét autóra.. pár mm eltérés van van az átmérőben, gondolom ennyi még beleférhet. A menet méretek fontos, hogy egyezzenek, anélkül tuti, h felcsavarni sem tudod a helyére.. Esetleg érdemes ebayen auto nevéhez gyári szűrőt keresni, az kifog adni Egy gyári típusszámot

azt a típusszámot keresgéld a vásárlandó szűrő mellett is. Ha szerepel már talán nem nyúlsz mellé túlzottan.. Én is gondban voltam ezzel de még szerencsére nem sikerült olyat vennem ami nem ment rá..

2021. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen autó évj stb?
2021. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
enyémbe 2 féle is jó volt kisebb is nagyobb is, nagyobbat kértem jól elvan vele.
2021. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy autósboltba és majd ott megmondják melyiket ajánlják és melyik jó bele. Én is így szoktam.
2021. jan. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kerdezo ahogy nezem webshopbol akar rendelni nem pedig bemenni egy autos boltba. lehet, hogy nincs is a kozeleben. nekem is messze van a legkozelebbi is.. bar teny h igy nehez segiteni hogy nem tudjuk milyen autohoz keresi..
2021. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!