Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jobb a gyári levegőszűrő...

Miért jobb a gyári levegőszűrő és olajszűrő?

Figyelt kérdés
megéri a gyári ?
2020. szept. 16. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert jó drága.
2020. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Mert ami nem gyárban készült, hanem otthon fércelted össze zoknikból, az nem annyira hatékony. :)
2020. szept. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nincs olyan hogy gyári. Egyik autómárka se gyárt ilyeneket, mind beszállítóktól veszik.
2020. szept. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
De van olyan hogy gyári. Az aminek a méreteit és tűréseit az autóhoz tervezték. Hogy ki gyártja az teljesen mindegy, azzal adják az autót és kész. A többi az csak koppintás, bár el lehet találni akár jobbra is mint a gyárit. Levegő és olajszűrőnél fölösleges a gyári. Vegyél egy olcsót, de sose a legolcsóbbat.
2020. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3. jól irja.
2020. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

még a Bentley sem gyárt alkatrészt. Mindent a beszállítók hoznak.

Találkoztam olyan szalonból vett zsír új autóval, hogy a levegőszűrő, és a pollenszűrő is rosszul volt beszerelve. Pedig gyári volt.

Nincs nagy jelentősége.

2020. szept. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A "gyári" az mindig egy neves beszállítótól származik és jó minőségű anyagokból készül és méretpontos. (legalábbis még nem láttam még olyan "gyári" szűrőt ami gagyi lett volna).

Utángyártotból sokféle van, és van köztük olyan, ami silány anyagból van és csak tessék-lássék illeszkedik (levegőszűrő) vagy éppen kispórolták belőle a visszafolyást gátló szelepet (olajszűrő).

2020. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mannol általában jókat csinál. Sok gyártónál az a gyári.
2020. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bírom az ilyet, hogy 3. mond egy tipik "otószerelő vagyok, tuok én mindent is" baromságot, a 4. megmagyarázza, hogy miért baromság, aztán mégis 3. értékelése a jobb.
2020. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!