Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyik autosiskolat...

Budapesten melyik autosiskolat javasoljatok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, velemenyek erdekelnenek.
2008. dec. 2. 12:21
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Kerületet nem írtál de én a Ring autósiskolát javasolnám ( I. kerület, batthyányi tér ) . Én ott szereztem a jogsimat 6 hónapja , az oktatóm Ring György volt. Elöször egy másik iskolába jártam de ott nem tanultam semmit aztán átmentem hozzá és végre a jogsim is meglett.

2008. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg sok mindentől függ. Nem írtad meg ,hogy hol laksz, Pesten? azonbelül hol ..

én a csigavérbe jártam. igaz ott nagyon ritka akit elsőre átengednek. de ha nagyon ügyes vagy akkor 2.jára már sikerülni fog. :)

Vannak azonban olyan autósiskolák ahol nagyon korrupt emberek vannak. Minden autósiskolában van jó és rossz oktató is meg vizsgabiztos is.. nincs olyan autósiskola ahol minden tökéletes és szép .- tulajdonképpen rajtad múlik ,a teljesítményeden és a képességeden ,hogy hogy fognak sikerülni a vizsgáid.

Én a helyedben a legolcsóbb autósiskoolát választanám ,olcsó legyen a pótóra.. mert ugye 30 óra elég kevés,hogy forgalomban jól tudjon vezetni és balesetmentesen. Ha úgy mész autósiskolába,hogy még semmit nem tanultál vezetni ,akkor érdemes pótórákra is számítani. Sok sikert!

2008. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazabol nem pesti vagyok, de szeptembertol ott leszek egyetemista, igy evidens, hogy ott csinalom meg a jogsit (mivel ott tobbet fogok tartozkodni, mint itthon). Hogy miert nem csinalom meg addig? Mert kulfoldon vagyok, es csak nyar vegen megyek haza.


Koszi a segitseget mindkettotoknek!

2008. dec. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!