Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik autósiskolát javasolját...

Melyik autósiskolát javasoljátok Budapesten?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, lány. olyan sok iskola van pesten, nem tudom melyik jó és ismerőseim sincsenek, akik segítenének tapasztalatokkal. leginkább azt szeretném, ha olcsó lenne, gyorsan lehetne végezni és jó oktatókkal és autókkal dolgoznának. melyiket javasoljátok? (amúgy 11.kerületben lakok) köszi
2010. szept. 4. 14:06
 1/9 anonim válasza:
ez engem is érdekelne
2010. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugye milyen nehéz választani? nekem azt hiszem az ár az elsődleges szempont, bár az is jó lenne, ha emberközpontúak lennének az oktatók.
2010. szept. 4. 14:13
 3/9 anonim válasza:

Szia!

Én a Dodgem-nél tanultam, nem tudom, hogy árban mennyire jók, de az biztos hogy az oktatók nagyon jó fejek és segítőkészek, és kocsikból is nagy a választék!

A Blahánál van az irodájuk, de sok felé vannak rutinpályáik!

[link]

2010. szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a csigavérnél tanultam, kicsit gyorstalpaló volt a kressz, de sikerült megtanulni :)
2010. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Most készülök a forgalmira az SOS autósiskolánál. Nekem bevált, bár tőled kicsit messze van (XIV.kerületi).
2010. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
PATI Autósiskola
2010. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nako ***** válasza:
Anyum mocijogsi.hu-nál van (XIX. ker), jók az árak, hétvégén is tud vezetni és nő oktatja. A honlapjukon mondjuk nincs rajta, hogy autót is oktatnak, nemtom miért.
2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor számodra az ideális választás a Maczi suli. Ott vannak a Tétényi úton, a rutin meg Budaörsön a virágpiacnál, Móriczról gyorsan kiérsz. Én is náluk tanultam, minden elsőre lett meg lefizetés nélkül.


Ajánlom még esetleg a Mazsolát. Csigát viszont sztem kerüld.


Az ár nagyon sokmindentől függ, nekem most 160e volt, de ebben benne van minden költség ami a jogsival kapcsolatos. Arra figyelj, hogy a túl olcsó iskolák 1800-1800 alatt valszeg trükköznek, így nem annyiból fogsz kijönni mint várnád, a végén valszeg többe fog kerülni. Esetleg mielőtt beiratkoznál az iskolába, tudd meg hol a rutin pályájuk, menj ki oda, keress az iskolához tartozó autót, és beszélgess az oktatóval és a tanulóval.

2010. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. szept. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!