Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a vèlemènyek egy 1.0-ás...

Mik a vèlemènyek egy 1.0-ás 60 lóerős seat-ról? Városba is használnám illetve kisebb (átlag 40km) lakott területen kívüli távok megtètekère hetente 2x. Nagyobb távokra (átlag 80-100km) ritkábban.

Figyelt kérdés

#Seat #60 lóerő
2021. jan. 22. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El fog vinni, de azért forma 1-re ne nevezz be vele.
2021. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon gyenge, előzni nem fogsz tudni vele. Márpedig az nagyon nem árt a mai világban. Ezek az ezres pöcsköszörűk csak városi használatra vannak kitalálva. Nem ajánlatos.
2021. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem akarsz autópályázni akkor elég kényelmesen, és előzni is, feltéve, hogy nem 130-ról akarsz előzni egy szintén 130-al haladót. Amúgy meg visszakapcsolsz és annyi, pörgesd a motort.
2021. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Jajj hagyjuk már, hogy kismotorral nem lehet dinamikusan haladni, meg pöcsköszörű. Akkora arca van a magyarnak, hogy az kriminális. Bezzeg az amerikai 6 literre meg azt mondja, hogy minek az. Nekem 1.2-es autóm volt, (turbó nélkül), és naponta jártam ki vele osztrákokhoz dolgozni, autópályán használtam főleg. Olyan szépen, dinamikusan lehetett vele közlekedni, hogy le a kalappal. Sőt, még előzni is lehetett vele, nahát, nem semmi. Vissza kell kapcsolni, aztán kész. Nem a motor határozza meg a közlekedés morálját. Aki nem tud dinamikusan közlekedni, az a 2.5-össel is csak tötymörögni fog. Az autótól egyébként csak azért váltam meg, mert pár évente másik autót szoktam vásárolni. 1.4-estől nagyobb motorú autóm meg soha nem volt, mégis eljutok mindenhova. Rohadt érdekes. Igaz, nekem az autó nem utcai versenyzéshez kell, meg nem is idegbajoskodok, azt sem akarom megmutatni, hogy én vagyok a Jani, a nagy Jani.
2021. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem lesz egy erőgép, de 30 éve is mindegyik autó kb. ilyen teljesítményű (vagy még sokkal gyengébb volt, khm szívódízelek), aztán mégis közlekedtek velük.

Persze az előzést meg kell gondolni, de szinte akármelyik hasonló autónál így van. 70, 80, 90, 100 lóerővel is csak lendületből lehet ezt csinálni.

Autópályán is lehetne vele közlekedni, maximum nem lesz kényelmes a magas fordulat, a nagy motorzaj és a nagy fogyasztás miatt a 130-as tempó, de abba sem halt még bele senki, hogy 110-el ment.

Szerintem ha teljesen okés az autó, jó árban van és nem zavar az, hogy az átlagosnál gyengébb az autód, akkor nem kellene a 60 lóerőnek önmagában kizáró oknak lennie.

2021. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
34 lóerős autóval közlekedek Budapesten és nincs gondom vele.
2021. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

városban és autópályán boldogulsz vele.

az országúti előzést nagyjából el lehet felejteni vele, főleg ha nem egyedül vagy.

2021. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
60 le vel is lehet közlekedni, mondjuk nekem is egy 1000-es 63le kocsim van (már ha még megvannak benne a lovak mert az sem fiatal már), de lehet vele előzni, városban is jól tartja a forgalom tempóját.
2021. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
53 lóerős Swiftem volt. 100k km-t hajtottam bele. Nem volt erős, de én 270km-re jártam pályán dolgozni vele. Versenyezni nem kell vele. Előzni meg okosan kell vele. Előre kell gondolkodni és lendületből menni. Igaz én már 25 éve vezetek, úgyhogy megtanultam hogyan kell. Megtanít türelmesnek is lenni a megfontoltság mellé 😁
2021. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!