Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miben nyilvánul az meg,hogy...

Miben nyilvánul az meg,hogy az olcsó régi kis autókat nem nézik semmibe bizonyos autósok a forgalomban?

Figyelt kérdés
Igaz ez? Én nem vezetek azért kérdem,de hallottam már többször is hogy pl. a régi suzukisokat lenézik. Nem engedik el ha elsőbbsége van vagy hogy néz ez ki? Milyen fajta kocsikat néznek még le? Elég szomorú amúgy hogy ilyesmi létezik, kik csinálják ezt, csak sittes alakok BMW terepjáróval, vagy ennél gyakoribb és mások is? Várok mindenféle személyes tapasztalatot a témában!

2021. jan. 22. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én régi swiftes vagyok 1.3as 1996 ból erről tudnék mesélni elég sokat. Annyit mondok letakarom a visszapillantó tükröt nem érdekel hogy folyamatosan 1 méterre mennek ha fékezek ő lesz a hibás. A baj a fejekben van, 30 év kapitalizmus agymosása hatott, itt is a márka alapján ítélik meg az embert, elég szomorú világunk lesz (van)
2021. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Én 2-es clió, 1.6 16v, kb mindenki le akar túrni az útról, elémfordulnak, versenyeznek, ha 100-zal megyek előttük, ha beledöglenek is, megelőznek, aztán majdnem az árokba mennek előttem, mert nem bírják tartani a tempót.

Ha tudnák, hogy pikkpakk eléri ez a kis vacak a 160-at, 30-nál odalépek neki, 3-ból 5, és már 160-nál van.


Van egy kombi H astránk is, fekete, 15-es motorral, kb mint egy vajúdó tehén, úgy megy.

Annak se a valagában, se elé nem fordulnak, ha 50-nel megyek országúton, akkor se előznek meg....


Ennyit számít egyszerűéknek a kinézet.

2021. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt vettem észre inkább, ha Audival kicsit lassabban megyek a kelleténél, amihez jogom van, addig nem mernek előzni a kisautós, míg le nem indexelek nekik!

:-)

2021. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12, pedig manapság egy átlag 15 éves H Astra sem számít kimondottan nagy vagy presztízs autónak.

Nekem is volt, 1.6T 180 lovas motorral, ami nem túl gyakori. A többség 90%-ban a lomha 1.4 szívó motorra számít. Kívül nem volt ráírva. Én meg nem vagyok az a száguldozós típus. Van aki megpróbált letolni, van aki nem, nagyon vegyes. Azon kicsit mosolyogtam mindig annó, mikor láttam hogy küszködik mögöttem, hőmérőzi a kipufogómat, mert országúton, csak 100-105-ös tempóval haladtam, ami neki kevés volt. Aztán jött egy körforgalom, ahonnan kifelé kicsit odaléptem és úgy tűnt el a visszapillantómban mint a sz... szél. :D

2021. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14: ja a legjobb hogy egyenesben tolná 150-el, de a csont üres körforgalomba 30 alatt is fél bemenni, mert csak a gázt ismeri, a kormányt nem.

Másik a kanyargós országút, ismerem az utat, vegigmegyek GPS 100 körüli tempóval, egyenesben túrja a seggem, az összes kanyarban lemarad, mint a borravaló. Mikor végre sikerül megelőznie, látom hogy fogyatékos módjára fékezget az összes kanyarban, és ő tart fel engem...

2021. jan. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!