Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menet közben akkucsere után...

Menet közben akkucsere után egy pillanatra kigyulladt az akkumulátor led pirosan, utána eltűnt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Lemerült a régi meg régi volt nagyon, be sem indult a hidegben végleg behalt. Vettem egy újat, bele is tettem, majd elmentem a kocsival tankolni, aztán úton hazafelé egy pillanatra kivillant az akku led pirosan, és mintha le is lassult volna vagy rángatott volna a kocsi de ez utóbbiban nem vagyok biztos. Szerintetek mi lehet a gond? Utána nem jelzett újra haza értem vele még megtettem olyan 600 métert, de nem merek vele elmenni azóta, ez pont tegnap volt!

#autó #akkumulátor #műszerfal #akkumulátor led
2021. jan. 23. 07:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy utána a check engine is kigyulladt az égve maradt viszont később a beindítás után reggel az már nem világított, az akku se azóta, de nem mertem vele kiállni az udvarról!
2021. jan. 23. 07:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd át a akkusarukat, hogy elég szorosak-e. Nekem akkor volt ilyen, amikor lötyögött rajta és így néha nem érintkezett.
2021. jan. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel régi volt az akksi, lehet hogy a saruk belseje picit már oxidálódott.

Csiszold meg a saruk belsejét, és nézd meg hogy rendesen legyenek meghúzva.

2021. jan. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ma megcsiszolom a belsejüket lehet tényleg az a baj és újra kipróbálom. De az is lehet hogy lötyögött majd ma felnyitom nem volt időm azóta rá de ma megnézem és visszaírok mi volt, hátha másnak is segítség lehet ha hasonló cipőében jár.
2021. jan. 24. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok.
2021. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a generàtor körül lehet mèg a problèma. Ha nincs töltès akkor èg a led. Lötyögö töltövezetèk esetleg megcsúszó szíj. De csak talàlgatok...
2021. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os,igen nekem is ez volt, hogy fel-fel villant az akku jel, aztan 2 hét múlva csak folyamatosan égett, époen csak hogy elment a lábán a szerelőig. Generátor csere.
2021. jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!