Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » DASH CAM-et éjszakára kocsiba...

DASH CAM-et éjszakára kocsiba hagyni nem para?

Figyelt kérdés
Xiaomi 70mai dash cam. A kocsi kint parkol utcában, mindig szedejm le meg vissza? Talán ezért nem törik fel a kocsit nem?

2021. jan. 23. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy bármiért képesek feltörni az autókat. Én nem hagynám benne, főleg ha nem rejtett, hanem látszódik.
2021. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen kamerám van, eddig nem törtek fel érte, én le nem szedem, nem olyan egyszerű az fel-le pakolgatni
2021. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 L.. István ***** válasza:
93%
Haver hátsó szélvédőjét egy zseblámpáért törték be ami a kalaptartón volt. Szedd le, nem nagy fáradság.
2021. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleg macera minden alkalmommal leszedni, visszarakni.
2021. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én még az udvarban/garázsban is leszedem :D


Nyáron a meleg öli, télen a hideg öli az akksiját.

Utcán meg pláne leszedem... inkább nem kockáztatok.

2021. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol parkolsz, sok-e arra a cigány vagy sem. Nekem 2 éve van ugyanez a dashcam-em (70mai), utcán parkolok mindig, nem törték fel miatta. És rengeteg autóban van még nálunk akik utcán parkolnak.
2021. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb 10 éve az autóban van. Egyszer felraktam, azóta ott van. Soha nem szedtem még le.

Manapság egy ilyen kamera a haszáltcikk piacon nem akkora érték (pár ezer forint?), hogy érdemes lenne miatta autót feltörni. Legfeljebb akkor venném le, ha nagyon gáz helyen parkolnék. De olyan helyen az üres autót se szívesen hagynám.

2021. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2012 óta a 3. kocsimban van ugyanaz a kamera, nem törték fel, csak döglődik, szóval ma raktam fel a 70 mait, sok értelme nem lenne a parkoló üzemmódnak, ha leszedném
2021. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!