Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten, városon belül meg...

Budapesten, városon belül meg szoktak állítani a rendőrök este 8 után, hogy hova tart az ember?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer volt hogy este 9-kor még kint voltam külvárosban és nem állítottak meg. Belvárosban szerintem van rendőr.
2021. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én futárkodom este Budapesten (nagyrészt a budai oldalon), eddig amiket láttam: egy busz utasait ellenőrizték, egy szabálytalan autóst fogtak meg, egy német rendszámos autót állítottak félre, ezeken kívül bringásokat meg gyalogosokat igazoltattak leginkább. Engem éjfél körül hazafelé menetben sem állítottak még meg soha.
2021. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem még soha nem állítottak meg kocsival, ismerősi körömet sem. Aztán nyilván ez nem garancia arra, hogy mást nem állítanak meg.
2021. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is futárkodom, azért 8 után eléggé sok rendőr van arányaiban, mert tökre kiürül a város, de rendőrök maradnak. Rendszeresen látom, hogy igazoltatnak, általában autósokat.
2021. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legyen mindig nálad egy kis kenőpénz
2021. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!