Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek szabadna hogy...

Szerintetek szabadna hogy jogosítványhoz jusson egy olyan ember, aki saját bevallása szerint nem tudja használni a két oldalsó tükröt és sokszorosan sávot téveszt amikor Budapesten vezet?

Figyelt kérdés
A sávtévesztés olyan, hogy megzavarja a villamos sin ( konkrét eset) és behúzódik a másik sávba, ahol kitérnek előle, dudálnak. szerinte rossz helyen van a villamos sin és hülye volt aki odafestette a sávot. ez konkrétan a Hungaria Krt-nél történt.
2019. febr. 24. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy amikor vizsgázott, akkor hogyhogy tudta használni a tükröket és nem tévesztett sávot? Mert ha ezt a vizsgán is előadta, akkor nem tudom, hogy engedhették át.

Mondjuk én már semmin nem csodálkozom. Pénteken Budapesten egy elég forgalma úton valami idióta barom egy roncs autóval (lámpák se voltak rajta) kanyarodó sávból, forgalom elől elzárt területen keresztül, fekete füstfelhőt okádva kielőz, mert neki kevés volt, hogy 70-es korlátozásnál óra szerint "csak" 85-tel mentem. De ez még hagyján. Utoléri az előttem haladót. Ott már dupla záróvonalnál előzni tilos táblánál, szembejövő forgalom által nem zavartatva ugyan ezt előadja. A szembe jövőnek teljesen le kellett húzódnia a padkára, hogy ne legyen frontális ütközés. És még neki állt feljebb, ledudálta a szemből szabályosan közlekedőt, mert az haladni merészelt a saját sávjában.

Szóval ha ilyen közveszélyes idióták közlekedhetnek Budapest útjain, akkor amiről írsz még mindig a jobbik eset.

2019. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!