Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira B 1.8 Motorkód? M...

Opel Zafira B 1.8 Motorkód? Milyen motorkóddal vegyem ?

Figyelt kérdés
milyen tipúsú motor kódok vannak ? 2005 után 2010 ig kb ? És melyiket érdemes megvenni ? Csak 1.8 érdekel de nem tudom hogy milyen motorkoddal szabad megvenni. Rengeteg helyen írják hogy autókat milyen Motorkóddal szabad megvenni és milyennel nem . Zafirára nem találok ilyen leírást . Vannak típus hibák stb. Köszönöm

#motorkód #típushiba #Mivel vegyem #Csak 1.8
2021. jan. 28. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyfajta 1.8-as motorral szerelték, Z18XER.
2021. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező végül is vettél? Én is filózok rajta,megköszönném a véleményed! köszi
2022. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen megvettem
2022. máj. 16. 19:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ! Ahogy megvettem cseréltem rajta olaj és szűrők vezérlést vizpumpát gyertyákat okos kereket klíma hűtőt és fel lett töltve a klíma ! Olajat csipegeti mobil1 ment bele először 5w30 azt nem annyira szereti 10 ezer kilométer alatt 1.5 liter ! Ezek a motorok gyárilag eszik de most 5w30 motult tettem bele eddig ezt nem eszi annyira ! Azóta nem kellett semmit csinálni vele ! Jól is megy a fogyasztása is elég jó ahhoz képest hogy 1.5 tonna az önsúly ! Dimbes dombos városban lakom és ha csak itt használom 8.7 körül eszik hosszú táv vegyesben 8 alatt ! Most egy teli tankal kb 720 kilométert tudok elmenni inkább hosszú távon igaz ez ! Nagy csomagtér jól pakolhato eldöntött ülésekkel meg pláne nagymama leander minden vele fér ! Hátsó két üléssel kicsit szűkös ! Nem nagyon használom ! Szeretem eddig 15 ezret mentem vele ! Alacsony fordulattól is elég jól húz ! A gondot az okozza ha például kikanyarodsz valahova és egyből dombra kanyarodsz ott kicsit lomha de ezen kívűl nagyon jó kis családi autó !
2022. máj. 16. 19:46
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm a választ.Még egy kérdésem lenne .az első szerviz amit említettel mennyibe fájt? köszönöm
2022. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok kedvezménnyel 110 körül ! Szerelési díj nem volt autószerelő unokatesóm ketten megcsináltuk !
2022. máj. 18. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!