Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira b bal első fényszó...

Herczegh József kérdése:

Opel Zafira b bal első fényszórója miért nem működik?

Figyelt kérdés
Az akku lemerült pár nap állás után és feltöltés óta a bal első fényszóró helyzetjelző- és tompított fénye nem világít. Index és reflektor jó.

2020. ápr. 25. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivetted az égőket vagy egyáltalán megnéztél valamit?
2020. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Égő vagy biztosíték. Inkább biztosíték. Nezd meg 5p az egész
2020. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bár nem írtam, hogy nem ma kezdtem autózni, ez azért akkor is fájt. :-) Természetesen túl vagyok az izzócserén, akksi saru levételen, csatlakozókat is néztem. Ebben a típusban nincs a fényszórónak biztosítéka(CAN busz). Mivel az Astra H-Zafira B párosnak vannak közös elektronikai meghülyülései, abban bíztam, hogy ez a hiba is az egyik ezek közül.
2020. ápr. 26. 17:17
 4/6 laciku 02 ***** válasza:
Asz mondod nem ma kezdted.Akkor elöször miért nem nézted meg a fényszórónál hogy van e áram vagy negativ stb. feleslegesen nem cserélünk izzot.Meg semmit.Rossz a kérdés is.
2020. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kap áramot. Az izzócsere volt az első, mivel van pótizzóm. A kérdést azért írtam ki, mert több helyen írtak hasonló problémáról Astra H esetében és gondoltam, hogy van rá valami egyszerű, költséghatékony megoldás. A legvalószínűbbnek a zárlatot tartom, de ezt majd kideríti a villamossági szerelő. Csak gondoltam megkérdezem itt is, mert sokszor sok felesleges munkától és időpazarlástól mentik meg az embert a jószándékű válaszolók. Ellenben az is előfordul, hogy helyette kioktató, segítőszándékot nélkülöző választ kap az ember. Ilyen az élet. Ha megoldódott a probléma, akkor kiírom majd ide, hogy ha más is így jár, akkor tudja mit kell tenni.
2020. ápr. 28. 09:34
 6/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Meg lett a hiba?
2020. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!