Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a kocsi?

Miért csinálja ezt a kocsi?

Figyelt kérdés
Egy g astrarol lenne szó, X16xel motorkodu, az a gond hogy nem húz egyenletesen, nyomok neki egy padlót gondolkodik, mely, morgo hangot ad ki a motor, a fordulat valamikor szépen halad fölfelé majd megugrik és megint lassabban húz, kB 2k fordulatig lassú utána 3-3,5 begyorsit, közbe érdekes a hangja

2021. jan. 28. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szarakszik, a fent leírt hibajelenség ezt pontosan leírja.
2021. jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én gyujtasra gondolok, van hogy néha mintha kicsit durrogna is, trafó sor + gyertya cseren gondolkozok
2021. jan. 29. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, szerintem is a gyújtásnál lesz a probléma, esetleg ha van közeledbe bontó, vagy ismerősnek udvaron lerakott porfogó példánya, kipróbálhatod a trafósort, gyújtókábeleket, mielőtt még felesleges pénzt nem adnál ki értük. A gyertyák, ha elég régiek, ígyis-úgyis kicserélheted.
2021. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!