Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akad a a dugattyú?

Miért akad a a dugattyú?

Figyelt kérdés
A mai napon munkába menet fellazult 2 hengercsavar. És hogy haza tudjak menni igy munkába meghúztam a csavarokat, plussz egy csavart készítenem kellett hozzá mert elhagytam. És a variátort át fordítottam és éreztem hogy meg akad a gyűrű,de kis erővel átfordult teljesen de vissza fele is megakad. És az lenne a másik kérdés, hogy mire kell majd számitanom?

2021. jan. 29. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Felső holtpont, sűrítés, munkaütem fogalmakkal tisztában vagy? Akkor tudnod kell a választ... Ez a normális... Kis túlzással annál jobb minél nehezebb átfordítani.
2021. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Képzeld tudom, hogy mi az🙄. De itt középen meg akadt, mintha valami gátolná a dugattyú normális mozgását. De látom, te se a normális válasz adás végett vagy itt 🖕🏻
2021. jan. 31. 07:55
 3/3 A kérdező kommentje:
De már meg van a probléma, és ki is javítottam👌🏻
2021. jan. 31. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!