Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a legújabb,...

Mi a véleményetek a legújabb, 2018 óta amerikai piacra gyártott Ford Fusion Mondeo 2.0 SCTI, összekerékmeghajtásos, 242 lóerős, Full-LED-es, Titanium felszereltségű modelljéről?

Figyelt kérdés
Használtautó vásárlás előtt állok. A dilemmám a fentebb említett, 2019-es évjáratú, 26.000 km-t futott és amerikából importált gépjármű (6.700.000 Ft) valamint egy Mazda 6 2.2 CD175 Revolution (diesel, 175 LE, 2014/11-kiadás, 147.000 km és 4.000.000 Ft) között van. Tudom, hogy korban, kilométerben és árban is jelentős a különbség, de ez most mellékes. A bátyám és neki egy autós haverja a Ford Fusion-ról azért akar lebeszélni, mert amerikai piacra gyártott modell, és szerintük itt európában nehéz és drága hozzá beszereni az esetlegesen szükséges alkatrészeket. A kérdésem elsősorban arra irányul, hogy van e valakinek ezen típusu járművel efféle tapasztalata, tényleg így van e, ahogy mondják, vagy inkább túllihegik a dolgot? Valamint egy másféléves, 26.000 kilométert futott autónál mennyire kell attol tartani, hogy a következő 5-10 évben olyan súlyosan meghibásodik, hogy mélyen zsebbenyulós szerviz, alkatrészbeszerzés stb.-re kerüljön sor? Én valamiért ezeket a félelmeket eltúlzottnak érzem. Mi a véleményetek?

#Ford Mondeo #amerikai autó #használt autó #FordFusion #FordFusionMondeo #európaiszabvány
2021. jan. 30. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Amerikai modellnel mas a hatso lampak szinezese es bekotese, nincs a lampatestekben E jel, mashogy van a motor felprogramozva, mas a kibocsjatasi normaja. Szerintem szopas lesz.
2021. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz nem ford, de nekem Bmw f30-am van usa importos 328i 2.0 245le gyárilag és minden alkatrész van hozzá itt is!Müszakin sincs vele semmi probléma.
2021. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!