Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom a töménytelen...

Hogyan tudom a töménytelen párát leszedni a kocsi hátsó üvegeiről?

Figyelt kérdés

4es golfom van,de az a helyzet hogy a klíma-fűtés is max a szélvédőről szedi le a párát,és ha lehúzom az ablakokat akkor se szedi le hátul,és este kész életveszély.Egyébként egy 3 ajtós autóról beszélünk.

A segítséget előre is hàlásan köszönöm!



2021. jan. 30. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj pollen szűrőt!
2021. jan. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mancsod fogod, veszel egy törlőkendőt. Aztán hajrá..


Vagy vannak ezek a párátlanitó szerek. Teskóba bemész is találsz.

2021. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pollenszűrő lesz. Ha vizes a pollenszűrő (akár ha csak egy picit nyirkos is), akkor azonnal bepárásít mindent. Ki kell cserélni, vagy ha még nem régi, akkor kiveszed, éjszakára feldobod a kályhára/radiátorra és reggelre kiszárad.


(mielőtt valaki nekem esik, hogy "ne szárítsd, 2000 forint az új, ne legyél már ilyen csóró": egyszer szárítottam csak ki éppen a múlthéten, akkor kb. 3 napos volt a vadiúj pollenszűrő, szóval nyilván inkább kiszárítottam :D)

2021. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEkem 16 éves az autóm de sose párásodott, sose kellett száritgatni.

Igaz ez Peugeot.

2021. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nincs hátsó párátlanító az autóban? Nagyon csodálkoznék ezen.

Egyébként meg valahol beázik. Nézd meg nem nedves-e a szőnyeg vagy ülés, akár ülés alatt. Pollenszűrő is csereérett lehet.

2021. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet pollenszűrőt cserélni kell, de nem árt megnézni a víz elvezetőt a szélvédő alatt hogy nem-e kerül be esetleg víz a fűtésrendszerbe mert ez is okozhat ilyet. Általában akkor fordulhat ez elő ha elvannak dugulva a vízelvezető csatornák, én még ezt is megnézném. Aztán máshol is szét kell nézni az autón hogy nem-e ázik be valahol. Az is lehet gond ha valaki vizes cipővel behordja a vizet amit magába szív a szőnyeg akkor aztán tud párásodni kegyetlenül, kiszárítani meg borzalmasan nehéz, még akkor is ha kibontod a fél utasteret, és a padlószőnyeget elviszed egy jó meleg helyre, akkor is napokig tart mire kiszárad rendesen.
2021. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Derítsd ki, hol ázik be. Volt Golf IV-m, a legrosszabb időben is simán szárazon tartotta az üvegeket bekapcsolt klímával
2021. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!