Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDIS Pasik! Audis kiegészítő...

AUDIS Pasik! Audis kiegészítőt vennék neki de hát semmi érzékem😂 Segítetek egy picit legyszives?

Figyelt kérdés

Nem értek az autókhoz de tényleg egyáltalán... ti örülnétek egy ilyen Valentin napi ajándéknak?

[link]


2021. febr. 1. 09:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Annyira izgatna fel egy ilyen ajándék, mint a köldökszöszöm.
2021. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Hello


Neeeem....🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Tudod mi az?



Inkább egy Audis melegitö szett vagy ágynemű szett..😁

2021. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Indexfolyadék, ezekből mindig kifogy...
2021. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Ez giccs, de iszonyúan fel van árazva.

Egy kinai boltban ez 1200 ft.

2021. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

De akkor legalább ne a legdrágább helyen vedd ugyanazt a f0st.


[link]


Itt 3000 és még kulcstartó is jár hozzá. 12530 forintért nettó rablás.

2021. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha sima műanyag szelepsapkái vannak és Audi-fan az ember, akkor ez pofás ajándék, csak arra vigyázz, hogy a drága alumínium szelepsapkákat előszeretettel szokták lopni rosszabb helyeken (pl. sűrű panelkörnyékek), meg szerintem ezt meg lehet kapni fele ennyiért is (viszont amit az ötös linkelt, az máshogy néz ki, nem ugyanez).
2021. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó környéken lakunk nem hiszem hogy ellopják amúgy Igen biztos van ahol olcsóbb csak mindenképpen eredetit szeretnék, aki szerint ez jó ötlet tud segíteni hogy eredetit hol talajálok olcsóbban? Tényleg köszönöm annak aki segít én csak örömet szeretnék okozni neki és gondoltam egy pasi ilyennek jobban örül mint valami Valentin-napos kütyünek.
2021. febr. 1. 10:26
 8/23 anonim ***** válasza:
Ilyenből is tuti van 2-3 ezerért. Ne legyen lusta a kérdező se. Beírtam, hogy "audi szelepsapka" és ez volt az első, ezt linkeltem. Pont nem izgat, hogy nem ugyanaz. A lényeg az akart lenni, hogy van harmad annyiért is. Hasonló is, ugyanolyan is.
2021. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mi az, hogy eredeti? Ezek mindegyike egy darabka alumínium, menetet vágnak bele, majd a tetejére ragasztanak egy emblémát. Nincs olyan, hogy eredeti vagy nem eredeti. Olyan van, hogy 200%-os profittal vagy 800%-os profittal adják-e el ugyanazt a Kínában gyártott szelepsapkát. Nekem elég sok ilyen volt és pont ugyanazt tudja az összes. Amelyik drágább, az csak azért drágább, mert nagyobb haszonkulcsot tesznek rá, mivel hivatalos szerviz pl.

2021. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok lusta nagyon sokat nézelődtem:( elsősorban gondoltam csak tippet kérek hogy jó-e vagy bármi.. de azt hogy melyik eredeti azt nem tudom sajnos nem ismerek megbízható ilyen oldalakat.

De irhattok bármi más tippet ami audis kieg. és jó ötletnek gondoljátok :)

2021. febr. 1. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!