Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy mai, 2021-es új autó,...

Egy mai, 2021-es új autó, amibe turbómotor, részecskeszűrő, kettőstömegű lendkerék stb. van azt 10-15 évesen kuka lesz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki jó ember vagy szar ember hogy így gondolkozik. Környezetvédelmi szempontól, vagy a világ ilyetén profitorientáltság miatti lezüllesztése a vásárlás eszement mértékű kikényszerítése végett nem jó, de ez alapvetően nem a végfelhasználó fő hibája, hisz ő jóhiszeműen kajálta be a reklámokat miszerint csak az új a jó, és attól lesznek ők valakik! De ettől még nem lesz automatikusan valaki rossz ember.


a technikai fejlődés egy bizonyos szintig jó, de rengeteg helyen túlszabályszott/elsilányult, vagy a kettő együtt ok-okozati öngerjesztő folyamatban van.


Imádom a marhanagy lapostévémet. de autóból nem szeretnék olyat aminek kettessel kezdődik a gyártási éve. Egyrészt a fent felsorolt dolgok miatt. másrészt meg tetszenek a 80-as évek végi-90-es évek eleji gépek. A maiak jellegtelenek, mintha ciki lenne ha valami mechanikus. nem érzékeled a külvilágot, nincs direkt visszacsatolás semmiről. se a külvilágról, se az útról, se magáról a kocsiról.

2021. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

#9 Neked és az összes többi csóró magyarnak(engem beleértve) még mindig ott van a Suzuki,Dacia talán még az Opel ha igénytelen vagy.El kell fogadni hogy fejlődik a világ ami több alkatrészt,elromlási lehetőséget jelent.A baj az hogy ez az ország legjobb esetben egy helyben toporog de inkább lecsúszik pénzügyileg,máshol nem igazán hallani emberek százait sírni hogy mi lesz majd amikor a mostani új autókkal 15-20 évesen amikor kétcázért megveszi.Persze a minőség és a normák miatti downsizing az más téma.

10-20 éven belül már úgy is csak elektromos autót lehet venni,ott meg leginkább az akku miatt kell aggódni de nem annyira szervízigényes.

2021. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

#12

Leszarom hogy merre "fejlődik" a világ, bár szerintem inkább rohad mint fejlődik. Ha szeretnél, vegyél rogyásig ilyen fröccsöntött műanyagból, meg háztartási szemétből préselt, 5 évre tervezett szemetet, kedves egészségedre.

vagy vegyél dácsiát, szuzukit, meg opelt sose legyen jobb kocsid azoknál. :D


Én maradok az öreg vasaknál, mert ezek tetszenek, ezeket szeretem. Az hogy neked ez fáj, és mindenfélét köpködsz az emberre, az meg legyen a te nyomorod. :)


És ez abszolút nem a csóróságon múlik. ha úgy tele lennék dellával hogy nem tudnám hova lapátolni akkor sem vennék ilyen modern foskalácsot, csak egy rohadt nagy garázst a 20-30 éves vackoknak, hogy tudjam őket sorban restaurálgatni amig még élek. :)

2021. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Nem tudom miért támadsz, olyan, mintha egy olyan sértés ellen védekeznél, amit meg sem kaptál.


Senki nem szólt le, csupán mondtam, hogy az embereknek nem kell 20 éves kocsi, de azt tiszteletben tartom, hogy te azokat szereted.

2021. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó, így ahogy most fogalmaztad meg, így rendben van! ;)
2021. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!