Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nagyobb az esélye...

Miért nagyobb az esélye annak, hogy ellopják az autómat, ha van róla kép Facebookon?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm szerint nem kellene olyan képnek fent lennie, amin látszik az autó, mert majd jól ellopják...

Nem is értem benne a logikát. Ha végigmegyek vele a városon, több százan/ezren látják az autómat, de biztos a Face-en a 80 ismerősömből lesz a probléma.


2021. febr. 4. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal szerintem nincs baj. Én inkább a rendszámot takarnám ki, mert a neveddel együtt az már személyes adat.
2021. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak nincs valami überritka autód, nem hinném, hogy pont a netes képek alapján szemeli ki valaki.

A rendszámkitakarást viszont nem értem: mindenki félrelépni jár az autójával? Ha netán lemásolják a rendszámod és úgy mennek egy másik autóval gyorsan/rabloni/bármit csinálni, kicsi az esélye, hogy pont ugyanolyan autóval mennek, mint a tied, ÉS senki nem tud hitelt érdemlő alibit igazolni neked.

Az meg, hogy megnézik a JSZP-n, hogy mikori, meg hogy mennyit mentél vele... Kit izgat?

2021. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem csak az autót rakod fel, de mondjuk látszik, hogy van-e a kocsiban immobiliser, garázsban tartod-e, milyen időszakokban és hol használod (pl. szerdánként bevásárolni jársz, akkor mondjuk egy hipermarket parkolójából könnyebb elvinni), az rögvest megkönnyebbíti a tolvajok munkáját.
2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!