Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok az eladók akik pl faceboo...

Azok az eladók akik pl facebookon is árulnak replika holmikat nagyobb mennyiségben, honnan szerzik be őket?

Figyelt kérdés
Nézegettem már alin, ebayen, de ott se találtam, mert ugye logóval ellátott termékeket replikaként nem árulhatnának. Ha valaki ki is rakott valahova alis linket replikáról, az perceken belül nem volt már elérhető. Szóval hol lehet ilyen ck, mk, lv replikákat szerezni?
2017. dec. 20. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ha valaki ki is rakott valahova alis linket replikáról, az perceken belül nem volt már elérhető"


Ugyebár ez nem véletlen, mert illegális, mint ahogy ezt te is tudod.

Gyakorlatilag most azt kéred tőlünk, hogy áruljuk el, hol lehet illegális cuccokat beszerezni, azaz segítsünk hozzá a törvénysértéshez.

Bocs, de én nem fogom ezt megtenni - bár tudom, hol szerzik be. csak az a helyzet, hogy ha elmondom, elmész, megveszed, vámon/határon/ország közepén, de legkésőbb az interneten elkapnak, az már nem lesz olcsó mulatság.

Azt ugyan látod, hogy Face csoportokban árulják, de azt már nem látod, amikor megy a próbavásárló és az illető megbukik, mert nagy valószínűséggel se számlát, se eredetét nem tudja igazolni (hogy eredeti, nem hamis termék)

A hamis , azaz replika termék árusítását törvény bünteti - az más kérdés, mennyire tudnak ennek érvényt szerezni.

2017. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán a szabadkai piacról. Láttam hirdetéseket az oda szervezett utakról, és ott voltak ilyen replika holmik.
2017. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!