Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? Hogyan...

Mi lehet a gond? Hogyan állítsam be a dellororti karbulátoromat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy aprilia rs 50 (2003) 70-es henger van rajta és 21-es dellorto black edition fémkarbi. A gondom, hogy mindenképpen rossz a keverékarány. Mikor megvettem se volt 100-as (akkor 8ezernél alig húzitt de felette meglódult) de sokkal jobb volt mint most, és nem állítottam rajta. Magától változott meg. Azóta persze állítgattam már, de semmit nem változott a helyzet. a suber tű áthelyezgetésével és a melléklevegő csavar állításával sem veszek észre semmilyen változást. A panaszom továbbra is az, minden esetben, hogy mikor elindulok néha tökéletesen húz aztán megállok és utána a világért se akar kihúzni rendesen csak a következőképpen. Folytottan vagy néha csattogva gyorsul, de régen 12 ezereig kipörgött hiszti nélkül most meg 10-nél már ledadog és nem megy feljebb a fordulat. Ez azért gáz mert 9ezernél meglódul de 10-nél ledadog szaggat és nem gyorsul tovább, de tegbapelőtt még 12-nél gyöbyörűen húzott, és csak azért nem nent tovább mert elváltottam, mert ugye elég magas fordulat neki ez is már. Ha üresben pörgeten néha 8ezerig megy és ott csinálja ugyanezt, azután pedig kipörög 10-12 ezerig viszont akkor visszadurrog a kipufogóban. Indulni indul az alapjárat jó. A karbi tusztítva volt. valakinek lenne ötlete mi lehet a hiba?



2021. febr. 5. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
🌳sznak pörgeted csóri motort 8 ezer fölé...
2021. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!