Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy motorhibás Mz ETZ 125...

Egy motorhibás Mz ETZ 125 mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Lenne egy ilyen motor a családi birtokunkban.

Kb 10 éve forgalomból véglegesen ki van vonva, de az eredeti kézikönyve megvan, illetve az 1986-os adásvételi papírok is, minden. A motorja sajnos nem indul, kuplunk/váltó baja lehet, ha akksit rákötünk, akkor gyújtása van. 10 év állás után 3 napos kis szerelgetéssel gyönyörűen ment, használtuk is 1-2 évet, aztán kb 5 éve előjött a motorhiba, azóta újfent csak áll a garázsban

Tervben van az eladása. Át lett festve, nem túl igényesen, illetve a hátsó rugók kaptak egy kis emelést, de pl eredeti (nem csak az "enduro") sárvédő is megvan hozzá, illetve pluszba hátra egy 18"-os kerék, még azzal is használtuk, rendbe lehetne tenni a gépet.

Mennyi lenne az észszerű értéke?

Köszönöm a jó válaszokat! :D


2021. febr. 6. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Örülj ha jön "Pistabá'' és ad érte egy deákot...
2021. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyi még hogy a motort édesapám újonnan kaptam 1986-bam, így ő az első és egyetlen tulajdonos.

Első válaszolót inkább figyelembe sem venném...

2021. febr. 6. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

nagyot szakítani nem fogsz, mert sok van belőle még a sufnikban.

Nekem is volt ilyenem, szintén motorhibás..inkább eladtam, mert nem volt akkora szám, hogy újjávarázsoljam a blokkot. Az a baj, hogy a 125-ösök újonan iz zörögtek, zajosak voltak. Vettem egy új 250-est, na az finoman ketyegett.


Oldtimert nem érdemes csinálni belőle, bár lehetne, inkább hirdesd meg..

Az árára keress rá a" totalcar"-ban

2021. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!