Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet motorhibásan ez...

Mennyit érhet motorhibásan ez az autó?

Figyelt kérdés

Egy nem túl extrás audi a4 2006, 2.0 tdi motorral.

Korának megfelelő állapotba van, 300.000 km.

Ha leadom a bontóba, akkor kb mennyi pénzt kapok érte, úgy hogy a motor nem javítható?



2019. márc. 28. 19:55
 1/9 A kérdező kommentje:
A kocsi nincs összetörve, rozsda nagyon minimális
2019. márc. 28. 20:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Érhet így is 400-500 ezer forintot, ne potyázd el. A motornál is számít, hogy mi a baja, lehet neked nem éri meg javítani, de a másik úgy gondolja, hogy megmókolja még.
2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg motorhibásan. Ahogy az előttem szóló írta,így is megérkezett még annyi pénzt. Csak kíváncsiság... Csak nem a 2.0 140 lovas BKD motorkóddal?
2019. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, BRF.

Még nem motorhibás, de nagyon úgy tűnik hogy az lesz. Remeg a motor, furcsán húz, most a turbó elkezdett furán szólni (de ez lehet csak egy cső szakadás lesz), a kettőstömegű se sokáig bírja.

Nem éri meg belefektessek ennyi pénzt, mert nem szeretném sokáig megtartani

2019. márc. 28. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor valóban... Aldom az eget,hogy az 1.9 PDTDI-t vettem. A 105 lovasat. A 2.0ról nem sok jót hallottam. Főleg a BKDról...
2019. márc. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a megfelelő embert, aki ezzel foglalkozik, az az autó még kimehet Ukrajnába például, ahol az ilyeneket ki szokták vinni, aztán az ottaniak örülnek így is neki, mert Audi. Vagy kiviszi valaki Romániába, ahol a profi szerelők nulla befektetéssel újszerű autót varázsolnak belőle, aztán eladják, hátha kibír még 2 hónapot.
2019. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg a használtautón 300 - 400 ezerért motorhibásan aztán hátha elviszi valaki, bontóba kevesebbet adnának érte!
2019. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A BKD pont a legjobb a problémás 2.0 PD TDI-ből. Ez még részecskeszűrő nélküli, főleg Seat Alteákban van itthon.
2019. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bontóban nem fogsz érte sokat kapni! Valahol még pénzt sem adnak a leadott autókért, de ezt bontó válogatja.. Egyébként ha kíváncsi vagy, egy kérdést megér, de hidd el, nem fogod ott hagyni annyiért, amennyit mondanak rá.

Ahogyan előttem írták, egyben próbáld meg eladni a hibákkal együtt. Közösségi oldalon biztos vagyok benne, hogy vannak audis csoportok is, illetve van a jófogás, használtautó stb. ahová fel tudod tenni a hibáival egy viszonylag korrekt árral. Egy próbát megér, ha nem kell senkinek, még mindig beadhatod a bontóba végső esetben.

2019. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!