Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines autónak mitől tud...

Benzines autónak mitől tud rángatni, és mitől lehet nagy az alapjárata hidegen?

Figyelt kérdés
Hidegindításnál nagyon magas az alapjárat 1500, melegen visszaesik 1100ra. A fogyasztás is magas 11 liter, korabban 7 volt. Ha gázt adok mindig ránt, illetve ha motorfékezés után adok gázt akkor is, ilyet sem csinált korábban. Lambdaszondát cseréltem meg alapjárati motort(bár sejtettem hogy nem az a baj) de egyiktől sem lett jobb. Ez egy b corsa check lámpa nincs benne, szóval ki villogtatni sem lehet. Egy "szaki azt mondta, hogy motorvezérlő, persze nem az volt, egyik másik a folytószelept pucolta az sem segített.

2021. febr. 7. 19:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem ez az autóm van, de hsonló korú (19 éves), ugyanilyen panaszai voltak bár az alapjárat azért nem volt ennyire magas. Egyszer csak feldobott egy katalizátor hibát, és meg is lett a megoldás.
2021. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!